Cyberpunk 2077 - prezentacja gry na tegorocznych targach E3?

Cyberpunk 2077 - prezentacja gry na tegorocznych targach E3?

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Was, że po 4 latach ożyło twitterowe konto gry Cyberpunk 2077, co sugerować może, że w tym roku nastąpi przełom i polskie studio w końcu ujawni coś więcej z przygotowywanej gry.

Wygląda na to, że coś rzeczywiście jest na rzeczy, a tak przynajmniej sugeruje portal GryOnline, który powołuje się na dwa niezależne źródła informacji. Wynika z nich, że CD Projekt RED ma bardzo mocno promować grę Cyberpunk 2077 w trakcie tegorocznej edycji targów E3 w Los Angeles, które rozpoczynają się 12 czerwca. Czego możemy się spodziewać w związku z tym w trakcie tej imprezy? Przede wszystkim publicznej prezentacji nowego zwiastuna i mamy nadzieję, że tym razem nie będzie to jedynie materiał CGI, ale trailer pokazujący urywki rozgrywki prosto z gry. Co więcej, polskie studio prezentować ma także za zamkniętymi drzwiami grywalne demo gry, które ogrywać będą mogli zaproszeni dziennikarze. Taka praktyka jest dość powszechna i REDzi stosowali ją już w przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Fani długo już czekają na jakiekolwiek wieści na temat Cyberpunk 2077, ale wygląda na to, że za niecałe pół roku doczekamy się konkretnej zapowiedzi

Oczywiście dopóki nie otrzymamy jakiegoś oficjalnego potwierdzenia tej informacji, radzimy podchodzić do niej jak do typowej plotki, czyli ze sporym dystansem. Niemniej jednak, wydaje się mieć ona sporo sensu, ponieważ nie ma lepszej okazji do pochwalenia się swoją nową grą jak targi E3, a rodzimy deweloper niejako zmuszony jest już do pokazania czegoś z Cyberpunk 2077, szczególnie po tak długim okresie milczenia oraz napływających niepokojących informacjach na temat kondycji tej produkcji oraz atmosfery w samym zespole. Najlepszym sposobem na przecięcie tego rodzaju spekulacji jest właśnie prezentacja gry, trzymamy więc kciuki za potwierdzenie tych doniesień.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 - prezentacja gry na tegorocznych targach E3?

 0