D-Link rozbudowuje portfolio kamer Vigilance o modele z rozdzielczością 4K UHD i obsługą H.265 HEVC

D-Link rozbudowuje portfolio kamer Vigilance o modele z rozdzielczością 4K UHD i obsługą H.265 HEVC

D-Link odświeżył swoją linię kamer monitoringu wizyjnego - Vigilance. Nowe kamery oferują rozdzielczość do 4K Ultra HD i są odpowiednim rozwiązaniem dla firm sektora MŚP oraz korporacji. Nowe modele Vigilance to kamery kopułkowe typu bullet 8 Mpix, 4 Mpix oraz 2 Mpix, przeznaczone do monitoringu wewnątrz i na zewnątrz budynków, z rozdzielczościami odpowiednio do 3840 x 2160, 2592 x 1520 oraz 1920 x 1080. Obsługa kompresji wideo H.265/HEVC (High Efficiency Video Coding) zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość, umożliwiając przechowywanie większej liczby wideo bez kompromisów w jakości lub rozdzielczości obrazu. Urządzenia wyposażone w odporne na warunki pogodowe obudowy zgodne z normą IP66, umożliwiają monitorowanie w zakresie temperatur od 30°C do 50°C, dzięki czemu mogą pracować w trudnych warunkach środowiskowych. Kamery kopułkowe są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami za sprawą zastosowanych obudów zgodnych z klasą ochrony mechanicznej IK10.

D-Link odświeżył swoją linię kamer monitoringu wizyjnego - Vigilance.

D-Link rozbudowuje portfolio kamer Vigilance o modele z rozdzielczością 4K UHD i obsługą H.265 HEVC

Sprzęt zaprojektowano z myślą o prowadzeniu całodobowego monitoringu, pozwalając na podgląd do 30 metrów nawet w całkowitej ciemności. Dodatkowo funkcje takie, jak redukcja szumów 2D/3D oraz WDR (Wide Dynamic Range) pozwalają na instalację w środowiskach charakteryzujących się trudnymi warunkami oświetleniowymi - magazynach lub wejściach do budynków. Jednocześnie praca kamer jest wspierana przez bardzo czułe czujniki LowLight+, umożliwiające monitoring w kolorze, nawet w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych. Kamery posiadają też wbudowaną obsługę PoE, zgodną ze standardem 802.3af, co upraszcza instalację, dzięki dostarczaniu zasilania i połączeń sieciowych przez pojedynczy standardowy kabel Ethernet. Wraz z kamerami dostępne są narzędzia D-Link do nagrywania wideo oraz zarządzania.

Bezpłatne oprogramowanie do zarządzania wideo D-ViewCam umożliwia nagrywanie i odtwarzanie wideo z wielu kamer. Natomiast D-ViewCam Plus oferuje funkcję inteligentnej analityki wideo, wykrywającej obecność i granice oraz zliczanie ludzi i pojazdów. Kamery są w pełni kompatybilne z nowym kontrolerem Nuclias Connect Hub Plus (DNH-200), zapewniającym centralne zarządzanie siecią oraz lokalne przechowywanie zarejestrowanych plików wideo dostępnych także przez chmurę. DNH-200 umożliwia jednoczesny podgląd i nagrywanie z 20 kamer oraz centralne zarządzanie 50 punktami dostępowymi Nuclias Connect. Więcej informacji o dostępności i cenie można uzyskać kontaktując się z D-Link.

Nowe modele Vigilance:

  • Zewnętrzna kamera kopułkowa DCS-4618EK - 8 megapikseli H.265
  • Zewnętrzna kamera kopułkowa DCS-4614EK - 4 megapiksele H.265
  • Zewnętrzna kamera kopułkowa DCS-4612EK - 2 megapiksele H.265
  • Zewnętrzna kamera typu bullet DCS-4718E - 8 megapikseli H.265
  • Zewnętrzna kamera typu bullet DCS-4714E - 4 megapiksele H.265
  • Zewnętrzna kamera typu bullet DCS-4712E - 2 megapiksele H.265

Pokaż / Dodaj komentarze do: D-Link rozbudowuje portfolio kamer Vigilance o modele z rozdzielczością 4K UHD i obsługą H.265 HEVC

 0