D-Link wprowadza zestaw do połączeń 5G z anteną zewnętrzną i obsługą Wi-Fi 6 Mesh

D-Link wprowadza zestaw do połączeń 5G z anteną  zewnętrzną i obsługą Wi-Fi 6 Mesh

D-Link przedstawia zestaw 5G (DWP-1010KT). W jego skład wchodzi modem z anteną zewnętrzną DWP-1010 oraz pracujący w standardzie Wi- Fi 6 Mesh router EAGLE PRO AI AX1500 M15. Urządzenia przeznaczone są do korzystania z Internetu 5G z wielogigabitową szybkością w dowolnej lokalizacji.

W przypadku małych i średnich przedsiębiorstw DWP-1010 może być używane do tworzenia kopii zapasowych lub współdzielenia obciążenia z internetem stacjonarnym, aby zapewnić zawsze aktywne połączenie. DWP-1010 zapewnia zaawansowane połączenia zakładom produkcyjnym lub magazynom w odległych lokalizacjach. Dzięki zestawowi 5G/LTE dostawcy usług mogą dostarczać połączenie z siecią wielu klientom na obszarach wiejskich bez konieczności układania drogich światłowodów lub okablowania.

D-Link przedstawia zestaw 5G (DWP-1010KT). W jego skład wchodzi modem z anteną zewnętrzną DWP-1010 oraz pracujący w standardzie Wi- Fi 6 Mesh router EAGLE PRO AI AX1500 M15.

D-Link wprowadza zestaw do połączeń 5G z anteną  zewnętrzną i obsługą Wi-Fi 6 Mesh

Obsługa dwóch trybów - 5G oraz LTE zapewnia prędkości 5G nowej generacji do 1 Gb/s. Natomiast w przypadku awarii sygnału 5G funkcja rezerwowa 5G do LTE umożliwia zachowanie połączenia z Internetem. Jednostkę zewnętrzną DWP-1010 wyposażono w gigabitowy port LAN z obsługą zasilania przez sieć Ethernet (PoE).

Sprzęt da radę zasilać i podłączać za pomocą jednego kabla sieciowego bez korzystania z dodatkowego źródła zasilania, z jednoczesną maksymalizacją przepustowości danych przez port Ethernet. Natomiast obudowa IP67 zabezpiecza przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. DWP-1010 może być montowany na słupie, ścianie na dachu, balkonach i ścianach zewnętrznych.

Router mesh EAGLE PRO AI AX1500

Dwuzakresowy EAGLE PRO AI AX1500 zapewnia połączenia do 1500 Mb/s w standardzie Wi-Fi 6 przy wsparciu 1024 QAM, MU-MIMO, OFDMA oraz technologii sztucznej inteligencji. Funkcja AI Wi-Fi Optimiser zapewnia połączenia z najlepszym kanałem Wi-Fi, a AI Traffic Optimiser stabilność połączeń i priorytetyzację przesyłania najważniejszych danych.

Wbudowany AI Assistant automatycznie monitoruje sieć i wysyła raporty oraz zalecenia, które są dostępne w aplikacji EAGLE PRO AI, przez którą można zarządzać siecią Wi-Fi. Sieć mesh zbudowaną z wykorzystaniem M15 można rozbudować – o kolejne trzy urządzenia mesh, co pozwala pokryć sygnałem sieci powierzchnię 500 metrów kwadratowych. Za stałą optymalizację połączenia odpowiada funkcja AI Mesh Optimiser, dzięki czemu dostępne jest zawsze wydajne Wi-Fi.

Informacje o dostępności i cenach produktów uzyskamy bezpośrednio o D-Link.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: D-Link wprowadza zestaw do połączeń 5G z anteną zewnętrzną i obsługą Wi-Fi 6 Mesh

 0