Darmowy dysk SSD Kingston przy zakupie GeForce GTX 1050 lub GTX 1060

Darmowy dysk SSD Kingston przy zakupie GeForce GTX 1050 lub GTX 1060

Wszystko wskazuje na to, że NVIDIA na dobre postanowiła rozpocząć wietrzenie magazynów przed ujawnieniem serii GTX 11. Właśnie zadebiutowała nowa promocja, w ramach której czekają na nas dość interesujące gratisy. Decydując się na zakup wybranych modeli kart graficznych — GeForce GTX 1060 3 GB lub 6 GB otrzymamy nośnik SSD A400 marki Kingston o pojemności 240 GB, a w przypadku układów GeForce GTX 1050 lub GTX 1050 Ti jest to dysk SSD A400 o pojemności 120 GB. Partnerami akcji gdzie możemy nabyć sprzęt w promocji są sklepy morele.net, Komputronik oraz x-kom. Akcja na krajowym podwórku już wystartowała i tradycyjnie potrwa do wyczerpania ostatnich sztuk magazynowych. Warto nadmienić, iż wspomniana promocja była jakiś czas temu dostępna m.in. w Wielkiej Brytanii, a dopiero teraz zawędrowała również do Polski.

Kupując w wybranych sklepach wybraną kartę graficzną GeForce 1060 lub Geforce 1050 Ti dostaniemy w zestawie dysk SSD marki Kingston.

Darmowy dysk SSD Kingston przy zakupie GeForce GTX 1050 lub GTX 1060

Ceny poszczególnych modeli są różne w zależności od sklepu oraz wersji karty. Koszt zakupu GeForce GTX 1060 z 6 GB pamięci to wydatek rzędu około 1300 złotych. Z kolei na GTX 1050 Ti musimy wyłożyć mniej więcej 800 zł. Ostatni wariant wydaje się więc najrozsądniejszym wyborem, zwłaszcza jeśli dysponujemy dość mocno ograniczonym budżetem. W przypadku GeForce GTX 1050 Ti z pewnością nie będziemy narzekać na gorszą płynność, gdyż według wielu ekspertów jest to karta wyróżniająca się w segmencie produktów ze średniej półki cenowej. Sama promocja organizowana przez NVIDIĘ wydaje się bardzo ciekawa, ponieważ  za darmo otrzymujemy drugi produkt, który jest równie ważny w przypadku pecetów, czyli dysk SSD i to renomowanej marki.

Co ciekawe to nie pierwsza akcja od NVIDII, albowiem niedawno firma poinformowała o okazji gdzie  za kupno droższych wariantów kart GeForce GTX 1070 lub GeForce GTX 1080 dostaniemy bezpłatnie grę Destiny 2 wraz z dwoma dodatkami. Jak więc widzimy ewidentnie czuć zbliżających się następców serii GTX 10. Liczne serwisy informują o kolejnych przeciekach potencjalnych modeli, ponadto coraz spekuluje się, iż ewentualna prezentacja zorganizowana przez popularnego producenta odbędzie się w ramach tegorocznych targów gier Gamescom, co stanowiłoby małe zaskoczenie, gdyż na tego typu eventach raczej nie ogłasza się następców danych kart graficznych. Oczywiście jak będzie finalnie przekonamy się niebawem, tymczasem warto rozważyć zakup starszych wersji lub liczyć na potencjalny spadek cen droższych układów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Darmowy dysk SSD Kingston przy zakupie GeForce GTX 1050 lub GTX 1060

 0