DeepCool wprowadza białe i czarne zasilacze DQ-M V2L o mocy od 650 do 850 W

DeepCool wprowadza białe i czarne zasilacze DQ-M V2L o mocy od 650 do 850 W

DeepCool rozszerza swoją ofertę zasilaczy o nową serię, która pojawi się w dwóch wersjach kolorystycznych. Rodzina DQ-M V2L to nowi przedstawiciele linii GamerStorm, dedykowanej użytkownikom, którzy poszukują czegoś więcej niż typowe, masowe zasilacze. Konstrukcje te oferują moc 650 W (DQ650-M-V2L), 750 W (DQ750-M-V2L) i 850 W (DQ-850M-V2L), ze sprawnością na poziomie certyfikatu 80 Plus Gold i pełne modularne okablowanie. Wszystkie wyposażono w APFC, 2-stopniowy filtr EM, w 100% japońskie kondensatory i zunifikowaną pojedynczą linię +12 V, co jest przeciwieństwem stosowanego podziału na kilka linii +12V w oryginalnej serii DQ-M. Zasilacze posiadają oczywiście wszystkie niezbędne zabezpieczenia elektryczne, przed przepięciem / zbyt niskim napięciem, przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem. Podczas gdy oryginalna seria DQ-M posiadała osobne linie +12 V dla każdego złącza, nowa seria DQ-M V2L ma bardziej konwencjonalną konstrukcję. Wszystkie trzy warianty oferują jedno 24-pinowy złącze ATX, dwa 4 + 4-pinowe EPS i cztery 6 + 2-pinowe złącza zasilania PCIe. Warianty 650 W i 750 W oferują 7 wtyczek SATA, natomiast wariant 850 W posiada ich 10. DeepCool zapewnia 10-let gwarancji. Wszystkie kable, w tym 24-pinowe, są płaskie, w formie wstążek.

DeepCool wprowadza nową linię zasilaczy o mocy od 650 do 850 W z certyfikatem 80 Plus Gold. Zasilacze będą dostępne w wersji białej i czarnej. 

Ciekawym produktem wypuszczanym przez DeepCool jest również wersja jednego z zasilaczy DQ-M V2L w kolorze białym. Niestety ta wersja kolorystyczna obejmuje obecnie tylko jeden model, 750-watowy zasilacz DQ-750M V2L WH. Obudowa z matowobiałej stali stanowi większość korpusu i jest uzupełniona ramką ze szczotkowanego aluminium dookoła wlotu powietrza wentylatora. Podobnie jak oryginalny DQ-M V2L, model DQ-M V2L WH oferuje efektywność na poziomie 80 Plus Gold i wszystkie rozwiązania technologiczne. W pełni modularne kable oczywiście są również białe. Firma nie ujawniła informacji o cenie, ani dokładnej daty wprowadzenia zasilaczy do sprzedaży.

Oprócz zasilaczy DeepCool wprowadza zupełnie nowy, wyjątkowy wentylator MF120 GT, który zawiera 20 adresowalnych diod LED RGB na całej ramce X, które świecą przez półprzezroczyste łopatki wentylatora, aby stworzyć odrębny wygląd z każdej strony. Dostosowywanie kolorów jest łatwe dzięki bezpośredniej kontroli oprogramowania RGB popularnych marek płyt głównych i Razer Chroma. Dołączony kontroler RGB pozwala również na szybkie wybieranie różnych profili kolorów. MF120 GT jest dostępny jako pakiet 3 w 1 z innymi akcesoriami w zestawie, w tym 4-portowym hubem PWM i 6-portowym hubem RGB. Pakiet takich trzech wentylatorów ma kosztować 59,99 euro.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: DeepCool wprowadza białe i czarne zasilacze DQ-M V2L o mocy od 650 do 850 W

 0