Destiny 2 czeka długa konserwacja. Serwery będą odcięte na kilka godzin

Destiny 2 czeka długa konserwacja. Serwery będą odcięte na kilka godzin

25 września w poniedziałek nie pogramy w Destiny 2 – deweloperzy wyłączają serwery na czas prac konserwacyjnych.

Sewery Destiny 2 zostaną wyłączone 25 września na czas prac konserwacyjnych. Studio Bungie w tym czasie wyda nowy patch do gry. Deweloperzy uprzedzają, że potrzebują od pięciu do sześciu godzin, aby przeprowadzić wszelkie prace konserwacyjne oraz wydać wersję 1.0.3. Prace mają rozpocząć się 15:00 czasu polskiego (6:00 am PDT), o tej godzinie nie będzie można się zalogować. Godzinę później z serwerów wyrzuceni zostaną wszyscy obecnie grający. Planowany koniec prac zapowiedziany jest na godzinę 21:00 (12:00 pm PDT). Deweloperzy nie ogłosili, co dokładnie pojawi się wraz z aktualizacją, jednak z pewnością spodziewać się możemy wielu poprawek i drobnych zmian.

W nadchodzący poniedziałek nie zagramy przez wiele godzin w Destiny 2 – twórcy wyłączają serwery, aby przeprowadzić prace konserwacyjne.

 

O pracach i zmianach w nadchodzącym tygodniu przeczytać możecie na oficjalnym serwisie Bungie.net. Wypisane zostały tam również obecne problemy, które twórcy dobrze znają i będą próbowali się ich pozbyć – jest do między innymi, pojawiający się błąd w misji „His Highness’s Seal” gdzie oddawane przedmioty nie były prawidłowo zliczane, także problem, w którym podczas zakończenia eventów mogliśmy się spotkać z niepoprawnym przyznawaniem doświadczenia dla klanów. Dość istotne jest również włączenie trybu „Trials of the nine”, który uruchomiony będzie w piątek o godzinie 19:00 czasu polskiego i trwać będzie do wtorku do godziny 11:00. Dla zainteresowanych pełen opis poniedziałkowych zmian zapewne pojawi się na podawanej wcześniej stronie Bungie.net. 

Naszą recenzję gry przeczytacie tutaj.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Destiny 2 czeka długa konserwacja. Serwery będą odcięte na kilka godzin

 0