Detroit Become Human jest największą grą w historii Quantic Dream

Detroit Become Human jest największą grą w historii Quantic Dream

Pomimo iż Detroit Become Human nie zaliczył zbyt udanego startu w Anglii, to członek Quantic Dream uważa go za jeden z największych w historii ich działalności.

Najnowsza gra opracowana przez twórców Heavy Rain została wydana mniej więcej tydzień temu i raczej mało kto oczekiwał, by odniosła ona sukces na miarę przytoczonej wcześniej produkcji. Jednak jak wskazują najnowsze informacje, choć produkcja w Wielkiej Brytanii radzi sobie dość przeciętnie, to na pozostałych rynkach dystrybucja wygląda znacznie lepiej. W jednym z wywiadów przedstawiciel Quantic Dream, David Cage zdradził, że mamy do czynienia z największym projektem w historii jego firmy. Dodatkowo dysponują oni pierwszymi danymi odnośnie premierowej sprzedaży tytułu, aczkolwiek jest jeszcze za wcześnie by podawać je do publicznej wiadomości. Konkretne statystyki zostaną zapewne wrzucone dopiero za jakiś czas.

Według przedstawiciela Quantic Dream, Detroit Become Human jest największą produkcją w historii studia

Co ciekawe utalentowana ekipa nie spoczywa na laurach i już w zanadrzu ma kilka tajemniczych tytułów, o których oczywiście jeszcze nie mogą nic powiedzieć (jeden z nich ma być w fazie wczesnego rozwoju, kto wie może zobaczymy go na targach E3?). Jeśli chodzi o Detroit Become Human, to według licznego grona fanów posiada on wszystkie cechy charakterystyczne dla wcześniejszych produktów studia, co może stanowić zarówno wadę, jak i zaletę. Nie da się ukryć, że kluczowa tutaj forma narracyjna prezentowanej fabuły utrafia w pewne gusta, a drobne lub większe błędy zdarzają się wszędzie. Natomiast jeżeli jesteście ciekawi naszej opinii koniecznie zajrzyjcie do opublikowanej recenzji, w której wytknięto m.in. kiepski polski dubbing.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Detroit Become Human jest największą grą w historii Quantic Dream

 0