DICE potwierdziło przybliżony termin otwartej bety Battlefield 5

DICE potwierdziło przybliżony termin otwartej bety Battlefield 5

DICE potwierdziło przybliżony termin, w jakim możemy spodziewać się publicznych testów nadchodzącej odsłony popularnej strzelanki Battlefield 5.

Niedawno zakończyły się zamknięte testy wersji alpha wyczekiwanego Battlefield 5. Produkcja spotkała się z w miarę pozytywnym odbiorem, aczkolwiek nie zabrakło również słów krytycznych. Z naszymi odczuciami odnośnie produkcji DICE możecie się zapoznać pod tym adresem. Jak wiemy dostęp do specjalnej wersji BF-a otrzymali nieliczni złożeni głównie z Youtuberów, streamerów, czy branżowych dziennikarzy. Nic więc dziwnego, że pozostała grupa fanów wyczekuje informacji na temat otwartych testów Battlefield 5. Producent postanowił nie trzymać nas w dłużej w niepewności i potwierdził, że takowe testy dla wszystkich chętnych wystartują już we wrześniu. Niestety dokładniejszy termin nie został sprecyzowany, ale oczywiście wydawca poda go do publicznej wiadomości w miejmy nadzieję niedalekiej przyszłości. Wypada się jedynie cieszyć, że jeszcze przed oficjalnym październikowym debiutem finalnego wydania możemy zapoznać się z najnowszą propozycją DICE.

Otwarte dla wszystkich testy Battlefielda 5 ruszą we wrześniu.

Co istotne deweloperzy zorganizują jeszcze kilka zamkniętych testów. Jednak tutaj również nie znamy większej ilości detali. Dodatkowo szykują oni specjalny build na targi Gamescom, na których zwiedzający zapoznają się ze zmienioną mechaniką oraz zbalansowaną rozgrywką, czyli dla wielu fanów elementami najważniejszymi do poprawienia. Warto wspomnieć, że Battlefield 5 podobnie jak konkurencyjne Call of Duty: Black Ops IIII zaproponuje modny ostatnimi czasy tryb Battle Royale. Ciekawe jak poradzi on sobie w starciu z legendami tego gatunku, czyli Playerunknown's Battlegrounds i Fortnite. Gra pojawi się na PC, PlayStation 4, a także Xbox One 19 października. Posiadacze Deluxe Edition otrzymają dostęp trzy dni wcześniej.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: DICE potwierdziło przybliżony termin otwartej bety Battlefield 5

 0