Disney+ z datą premiery w Polsce. Poznaliśmy też ceny abonamentów

Disney+ z datą premiery w Polsce. Poznaliśmy też ceny abonamentów

W końcu! Po długim oczekiwaniu Polacy będą mogli nareszcie obejrzeć Mandaloriana, WandaVision czy Lokiego legalnie bez żadnego kombinowania. Disney ogsłosiło bowiem oficjalny start platformy Disney+ w naszym kraju, podając datę premiery usługi streamingowej i ceny abonamentów. 

Disney już pod koniec stycznia zapowiedział duże rozszerzenie, obejmujące aż 42 nowe kraje i 11 terytoriów, obiecując start Disney+ w kraju nad Wisłą latem tego roku. I tak platforma zadebiutuje w Polsce 14 czerwca, oferując nam dostęp do wielu oryginalnych produkcji, które pojawiły się na niej od momentu startu w listopadzie 2019 orku. Mowa tu o filmach i serialach Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, propozycji wytwórni 20th Century Studios czy FX i Searchlight występujących pod marką Star. 

Platforma zadebiutuje w Polsce 14 czerwca, oferując nam dostęp do wielu oryginalnych produkcji Disneya.

Disney+ oficjalnie w Polsce już latem

Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak "The Book of Boba Fett" i "The Mandalorian", wykreowanych przez producenta i scenarzystę Jona Favreau. Ponadto zobaczą "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem w roli Stevena Granta, spokojnego i ułożonego pracownika małego sklepu, nękanego przez wspomnienia z innego życia, a także nominowany do Nagrody Akademii film "Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni" z Simu Liu i Awkwafiną.

Najważniejsza kwestia, na którą zapewne czekało wiele osób, to ujawnienie cen abonamentów. I tak za miesięczną subskrypcję zapłacimy 28,99 zł, a decydując się na roczną opłatę, praktycznie zaoszczędzimy dwa miesiące, gdyż wynosi ona 289,90 zł. Warto dodać, że użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania z najwyższej jakości obrazu, nawet na czterech urządzeniach jednocześnie oraz opcję nieograniczonego pobierania na dziesięciu sprzętach. Poza tym w usłudze w Disney+ możemy ustawić do 7 profili, w tym specjalne dopasowany profil dla dzieci. Co więcej, w przypadku wybranych produkcji otrzymamy dostęp do funkcji IMAX Enhanced, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się oglądaniem filmów/seriali bez czarnych pasów. 

Dajcie znać w komentarzach, jak zapatrujecie się na cenę Disney+ w naszym kraju (nie da się ukryć, że wypada wyraźnie gorzej od HBO Max) i na jakie produkcje najbardziej czekacie.  

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Disney+ z datą premiery w Polsce. Poznaliśmy też ceny abonamentów

 0