Dodatek do Elden Ring jest za trudny? Ona przeszła go na macie do tańca

Dodatek do Elden Ring jest za trudny? Ona przeszła go na macie do tańca

Nawet fani gier FromSoftware narzekają na poziom trudności Elden Ring w rozszerzeniu Shadow of the Erdtree (dla nich mamy typową radę: git gud). Tymczasem najwięksi hardcore'owcy nie mają problemów, by poradzić sobie z tym tytułem nawet za pomocą bardzo nietypowych kontrolerów, które wynoszą wyzwanie na kolejny poziom. 

Shadow of the Erdtree to pierwszy dodatek do Elden Ring stworzony przez japońskie studio FromSoftware. Gra, która łączy formułę „Soulsborne” z nowym projektem otwartego świata, zawiera kilka naprawdę trudnych walk z bossami, w tym z półboginią Malenią. SotE zostało już zakupione przez pięć milionów graczy, ale FromSoftware zostało zmuszone nieco stonować swój ekstremalny poziom trudności zaledwie kilka dni po premierze DLC za sprawą aktualizacji.

„Tradycyjnym” graczom może się wydawać, że Elden Ring i SotE są bardzo trudne lub nawet niemożliwe do ukończenia, ale streamerzy i najwierniejsi fani FromSoftware wykorzystali rozszerzenie ER, by pochwalić się swoimi umiejętnościami. Ci nie tylko kończą SotE, zabijając wszystkich bossów, ale na dodatek robią to, korzystając z najbardziej niewygodnych kontrolerów, jakie mogą znaleźć.

Streamerka Twitcha, MissMikkaa, zdołała pokonać wszystkich bossów Shadow of the Erdtree, używając swojej spersonalizowanej maty do tańca jako kontrolera.

Streamerka Twitcha, MissMikkaa, zdołała pokonać wszystkich bossów SotE, używając swojej spersonalizowanej maty do tańca jako kontrolera. Ostatni boss wymagał od niej co prawda 52 prób i siedmiu godzin „tańca” – przyznała Mikkaa, podczas gdy całe DLC zajęło jej tydzień grania i 325 zgonów. „Grawitacja” zabijała ją najczęściej (69 razy). „Mam nadzieję, że Miyazaki jest ze mnie dumny” – powiedziała streamerka po ukończeniu wyzwania, po którym bolały ją stopy.

W stopce Mikkaa na X znajduje się informacja, że ​​„dużo gra w Elden Ring”. Wcześniej ukończyła podstawową grę z matą do tańca i grała jednocześnie w na dwóch kopiach ER (zabijając Malenię w obu przypadkach), używając w tym samym czasie wspomnianej maty do tańca i bardziej tradycyjnego kontrolera.

Pomimo trudności i pieczołowicie zaprojektowanych bossów, Elden Ring przyciąga różnorodne ekstremalne wyzwania i wysoko wykwalifikowanych graczy, którzy ukończą grę na najbardziej niedorzeczne sposoby, jakie można sobie wyobrazić. Maty do tańca to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ komuś udało się nawet pokonać jednego z najtrudniejszych bossów SotE, Messmer the Impaler, „kontrolą umysłu i bez użycia rąk”.

Klein Tsuboi, gracz najbardziej znany jako „Let me solo her” po tym, jak zmienił się w wyspecjalizowanego zabójcę Malenii dla innych graczy potrzebujących pomocy, również powraca do walki po wydaniu SotE. Obecnie jest znany jako „Let me solo him” i pomaga graczom w walce z bossami w DLC, mając na sobie postrzępiony płaszcz i garnek na głowie.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dodatek do Elden Ring jest za trudny? Ona przeszła go na macie do tańca

 0