Doritos zdradza, że tegoroczne Call of Duty to Black Ops Cold War

Doritos zdradza, że tegoroczne Call of Duty to Black Ops Cold War

Fani Call of Duty zastanawiają się jaki tytuł ma tegoroczna nowa gra Call of Duty i czy Activision ponownie wprowadzi odświeżoną wersję, którejś ze wcześniejszych odsłon? W sieci pojawiało się wiele pogłosek, które twierdziły, że w tym roku otrzymamy ponownie Call of Duty: Black Ops w nowej oprawie. Inni twierdzili, że będzie to Call of Duty: Vietnam, a jeszcze inni, że Call of Duty: Black Ops Cold War. Wygląda na to, że wreszcie poznaliśmy odpowiedź i jak to jest już niemal tradycją w przypadku tej serii, tytuł ujawniono za sprawą mniej lub bardziej planowanego przecieku informacji.

Jeśli informacje są prawdziwe, to w tym roku otrzymamy od Treyarch koleją odsłonę cyklu Black Ops. Tym razem jednak bez futurystycznych elementów powrócimy do czasów Zimnej Wojny.

Tym razem sprawcą zamieszania jest Doritos, amerykański producent chipsów, który najwyraźniej nawiązał współpracę z Activision. Kilka portali otrzymało z poufnych źródeł zdjęcia promocyjnych opakowań chipsów, na których widnieje logo nowej odsłony. Wszystko wskazuje na to, że w pod koniec roku otrzymamy od studia Treyarch Call of Duty: Black Ops Cold War. Póki co oczywiście najlepiej podchodzić z dystansem do owych rewelacji, jednak Doritos współpracowało już z Activision w przeszłości w zakresie promocji Call of Duty, więc bardzo łatwo jest uwierzyć, że podobnie będzie w przypadku tegorocznej gry. 

Promocja Call of Duty: Black Ops Cold War wydaje się być dość standardową ofertą typu "podwójne PD z każdą paczką", wraz z dodatkową loterią, pozwalającą wygrać cały rok podwójnych punktów doświadczenia. Co ciekawe, promocja Doritos rozpoczyna się już w poniedziałek 5 października, co prawdopodobnie nie jest faktyczną datą premiery gry, ale wyraźnie wskazuje, że tytuł ukaże się w październiku. Ostatnie dwie gry CoD wypuszczono na rynek właśnie w październiku, więc możliwe, że tak samo będzie w tym przypadku. Zawsze również istnieje możliwość, że promocja obejmie beta testy poprzedzające premierę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Doritos zdradza, że tegoroczne Call of Duty to Black Ops Cold War

 0