Drugi sezon Wiedźmina od Netflixa zaprezentowany na nowych materiałach

Drugi sezon Wiedźmina od Netflixa zaprezentowany na nowych materiałach

Netflix w ramach wirtualnego wydarzenia TUDUM zaprezentował nowe materiały z drugiego sezonu Wiedźmina, który zadebiutuje na platformie streamingowej pod koniec 2021 roku.

Jeden z materiałów z Wiedźmina Netflixa skupia się na postaci Nivellena. Oprócz tego udostępniono klipy z pierwszego sezonu serialu, który zadebiutował w 2019 roku, w tym teaser kontynuacji, w której Geralt przygotowuje się do pojedynku z bruxą. We wstawkach widzimy wreszcie Vesemira, czyli mentora Geralta z Rivii, w którego wciela się Kim Bodnia. Nie brakuje Yennefer z Vengerbergu, ta po Bitwie o Wzgórze Sodden znalazła się w dość niekorzystnym położeniu. W nowym sezonie pojawią się różne wątki m.in. poświęcone treningowi Ciri w Kaer Morhen. Na ekranie ponownie zobaczymy Henry'ego Cavilla (Geralta z Rivii), Anye Chalotre (Yennefer z Vengerbergu) oraz Freye Allan (Ciri).

Drugi sezon serialu Wiedźmin trafi na Netflixa 17 grudnia 2021 roku.

Zadebiutują także nowi aktorzy np. Paula Bulliona wcielający się w Lamberta doskonale znanego graczom z gier o Wiedźminie, w serialu trenującego Ciri oraz Grahama McTavisha jako Dijkstrę. Fabuła drugiego sezonu skupi się na relacji Geralta i Ciri, którzy po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym sezonie spędzą ze sobą dużo czasu w wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen. Geralt przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden zabiera Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna - dom jego dzieciństwa Kaer Morhen. W międzyczasie, gdy królowie, elfy, ludzie oraz demony walczą o panowanie na kontynencie, główny bohater musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Wiedźmin wróci na Netflixa 17 grudnia 2021 roku. To nie będzie jednak koniec projektu, ponieważ showrunnerka serialu Lauren Hissrich zapowiedziała trzeci sezon przygód słynnego łowcy potworów, aczkolwiek nie wiemy, kiedy ruszy jego produkcja. Wszystko zależy od kalendarza gwiazdy serialu Henry'ego Cavilla. Do tego plany może ponownie pokrzyżować koronawirus, który wpłynął na wstrzymanie prac na planie drugiego sezonu. Netflix zamierza nadal rozwijać uniwersum stworzone przez Andrzeja Sapkowskiego i po wypuszczeniu serialu anime o perypetiach młodego Vesemira planowany jest kolejny tytuł anime, lecz nie wiemy, o czym opowie.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Drugi sezon Wiedźmina od Netflixa zaprezentowany na nowych materiałach

 0