Dying Light 2 ma obiecane wsparcie na długie lata po premierze. Co planuje Techland?

Dying Light 2 ma obiecane wsparcie na długie lata po premierze. Co planuje Techland?

Dying Light 2 powstawało bardzo długo, jednak kiedy gra w końcu trafi do sklepów na początku lutego, rozpocznie się kilkuletnia przygoda z tytułem, a przynajmniej tak obiecuje Techland, zdradzając swoje nadchodzące plany.

Techland stara się podgrzewać atmosferę przed premierą swojego nadchodzącego hitu Dying Light 2. Gra jest obecnie na 2 miejscu najbardziej wyczekiwanych gier na Steam, a premiera już bardzo blisko - bo 4 lutego tego roku. Techland napisał na swoim Twitterze: "Chcesz wiedzieć, co wydarzy się PO premierze? Gwarantujemy rozszerzanie świata Dying Light 2 Stay Human przez co najmniej 5 lat po premierze o nowe historie, lokalizacje, wydarzenia w grze i wszystkie fajne rzeczy, które kochasz!"

Techland zapowiada 5 lat wsparcia dla Dying Light 2. Jest to niecodzienna zapowiedź, zwłaszcza gdy dotyczy gry dla pojedynczego gracza.

Oferowanie 5-letniego wsparcia, szczególnie w przypadku gry dla jednego gracza, jest imponującym zobowiązaniem, choć nie jest to teren niezbadany przez Techland już wcześniej. Pierwsza gra Dying Light została pierwotnie wydana w 2016 roku i otrzymywała długie wsparcie po premierze, a ostatnio zespół ogłosił, że 6-letnia gra otrzyma darmowe aktualizacje do wersji na  PlayStation 5 i Xbox Series X| S (choć od tego czasu nie pojawiły się żadne nowe informacje dotyczące jej obecnego stanu).

Duża część wsparcia Dying Light była miłą niespodzianką dla fanów pierwszej gry.  Techland zapowiada teraz podwojenie wsparcie dla Dying Light 2, a przygoda z zombie zacznie się już za nieco ponad 2 tygodnie. Druga część gry otrzyma kilka zmian w stosunku do pierwowzoru. Jedną z ważniejszych nowości będzie wprowadzenie elementów RPG, widocznych chociaż w systemie wyborów moralnych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dying Light 2 ma obiecane wsparcie na długie lata po premierze. Co planuje Techland?

 0