Dying Light 2: Stay Human na świeżym gameplayu. Zobaczcie nowych zainfekowanych

Dying Light 2: Stay Human na świeżym gameplayu. Zobaczcie nowych zainfekowanych

Po kilku prezentacjach Dying Light 2: Stay Human koncentrujących się na historii, świecie i postaciach nadchodzącej gry Techlandu, wczorajszy odcinek Dying 2 Know dał nam lepszy wgląd w zombie (a raczej zainfekowane potwory), z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Podczas transmisji przedstawiono wielu nowych wrogów, w tym Śpiące Królewny (Sleeping Beauties), Upiory (Revenanty) i Banshee. Zwiastun z rozgrywki prezentuje głównego bohatera Dying Light 2, Aidena, badającego opuszczony szpital w poszukiwaniu biomarkera, który pokazuje, jak mocno ktoś jest zarażony. Podczas tej misji gracze będą musieli przekraść się przez szpital, wokół grup śpiących zarażonych, które Aiden nazywa „Śpiącymi Królewnami”.

Zwiastun z rozgrywki prezentuje głównego bohatera Dying Light 2, Aidena, badającego opuszczony szpital w poszukiwaniu biomarkera.

Po drodze zobaczyć możemy innych nietypowych zainfekowanych, w tym ogromne kreatury z masywnymi ramionami, zwane Demolisherami i stwory, które wymiotują kwasem, zwane Banshee. Nowe Volatiles w Dying Light 2, czyli niezwykle groźni zainfekowani obecni już w pierwszej grze, wyglądają jeszcze bardziej przerażająco. Gameplay zakończył się ucieczką Aidena z budynku, po tym jak bohater dochodzi do wniosku, że może zmienić się w zombie. Światło słoneczne i inne promienie UV spowalniają lub zatrzymują proces infekcji, ale nie jest jasne, w jaki sposób wirus wpłynie na graczy. Przed zwiastunem główny projektant gry Dying Light 2, Tymon Smektała, ujawnił innego zainfekowanego o nazwie Revenant. Ten jest łatwo rozpoznawalny po dziwnych, przypominających skrzydła naroślach, wychodzących z jego pleców i niesamowicie ludzkim wyglądzie - zdaniem Smektały Revenanci są „sprytni i inteligentni”.

Dying Light 2 - nowy materiał z rozrywki i data premiery. Będzie hit?

Wraz z kilkoma nowymi potworami Techland ogłosił prequelową serię komiksów do Dying Light 2: Stay Human zatytułowaną „Banshee: I Am The Cure”. Stworzony we współpracy z Dynamite Entertainment komiks będzie dostępny w sprzedaży detalicznej jeszcze w tym roku lub za darmo na stronie Techlandu (w wersji cyfrowej). Kolejny odcinek Dying 2 Know zostanie wyemitowany wkrótce i będzie zawierał szczegółowe informacje o walce i parkour, w tym o stylach walki, których gracze będą mogli używać i broni, jaką mogą stworzyć. Dying Light 2: Stay Human ukaże się 7 grudnia na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dying Light 2: Stay Human na świeżym gameplayu. Zobaczcie nowych zainfekowanych

 0