Dying Light 2 z easter eggiem nawiązującym do Cyberpunka 2077

Dying Light 2 z easter eggiem nawiązującym do Cyberpunka 2077

Techland zawarł w Dying Light 2: Stay Human pewien szczegół, który ani chyba stanowi nawiązanie do Cyberpunka 2077.

Dying Light 2: Stay Human to nie tylko bardzo dobry survival horror z akcją osadzoną w otwartym świecie, ale także skarbnica różnego rodzaju easter eggów. Gracze co i rusz chwalą się na YouTubie czy Reddicie nowymi odkryciami. W końcu natrafili na nawiązanie do innej polskiej produkcji - Cyberpunka 2077. Na dachu jednego z budynków położonych na terenie Villedor znajdujemy schemat, który pozwala na stworzenie broni przypominającej do złudzenia modliszkowe ostrza z gry CD Projekt RED. Otrzymujemy go od mężczyzny o pseudonimie Likwidator. Sama broń, którą możemy skonstruować, nazywa się Cyberhands 2177.

W Dying Light 2: Stay Human można znaleźć wiele easter eggów. Jeden z nich nawiązuje do Cyberpunka 2077.

Jeśli chcielibyście zbudować owe ostrza w Dying Light 2: Stay Human, musicie wspiąć się na dach budynku VNC Tower. Najłatwiej dostać się tam przy pomocy windy. Później należy jednak wykonać kilka skoków z wykorzystaniem paralotni (którą uprzednio trzeba zdobyć). Na końcu toru przeszkód czeka na nas wspomniany Likwidator. No, chyba że akurat należymy do grupy pechowców, którzy na miejscu nie spotykają właściciela unikalnego schematu. Wówczas pozostaje nam tylko czekać, aż Techland naprawi ów błąd. Powyżej zamieszczamy film jednego z graczy, który nagrał drogę do Likwidatora.

 Dying Light 2: Stay Human - recenzja (PS5). Survival horror odtwórczy, ale świetnie zrealizowany

A błędów w Dying Light 2: Stay Human jest znacznie więcej, na co narzekają gracze z różnych stron świata. Najgłośniejsi są, zdaje się, Włosi, którzy zwracają uwagę nie tylko na problemy techniczne i glicze, ale także na kiepską jakość tłumaczenia tekstów na język włoski (część ma do Techlandu pretensje również o brak włoskiego voice actingu). To chyba najliczniejszy odłam licznej grupy komentujących, którzy wzięli udział w bombardowaniu recenzjami w portalu Metacritic. Średnia ocena graczy Dying Light 2: Stay Human pod tym adresem ostatnimi dni znacząco spadła. Co nie zmienia faktu, że gra cieszy się cały czas dużą popularnością i Techland prawdopodobnie będzie ją mógł uznać za duży sukces. Potwierdza to chociażby liczba osób bawiących się przy produkcji wrocławskiego studia na Steamie.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dying Light 2 z easter eggiem nawiązującym do Cyberpunka 2077

 0