EA potwierdziło datę prezentacji i nazwę nowego Battlefielda

EA potwierdziło datę prezentacji i nazwę nowego Battlefielda

Kilka dni temu donosiliśmy o Easter Eggu ukrytym w grze Battlefield 1, gdzie zapisana alfabetem Morse'a wiadomość zdradzać miała datę ujawnienia szczegółów kolejnego Battlefielda. EA właśnie potwierdziło, kiedy otrzymamy pełnoprawną prezentację kolejnej odsłony tej popularnej serii.

Electronic Arts zapowiedziało, że organizować będzie specjalne wydarzenie na żywo poświęcone następnej części Battlefielda już 23 maja, więc wiadomość ukryta w Battlefield 1 została poprawnie odczytana przez graczy. Poza tym, potwierdzono oficjalną nazwę gry, czyli Battlefield V, co stanowić możne pewną wskazówkę odnośnie umiejscowienia akcji gry, ponieważ po "jedynce" wiele osób spodziewało się, że kolejna odsłona rozgrywać będzie się na frontach II wojny światowej i gra nazywać będzie się Battlefield 2. Taki scenariusz wciąż jest możliwy, ale V w nazwie zdaje się raczej sugerować jakiś bardziej współczesny konflikt. Jak na razie to jednak tylko spekulacje i lepiej uzbroić się w cierpliwość i poczekać do przyszłej środy, by poznać nową grę DICE.

Potwierdzono oficjalną nazwę gry, czyli Battlefield V, co stanowić można pewną wskazówkę odnośnie umiejscowienia akcji gry

Gospodarzem wydarzenia będzie Trevor Noah, czyli znany komik, aktor, prezenter radiowy i telewizyjny, znany z programu The Daily Show na Comedy Central. Cała konferencja będzie oczywiście transmitowana na żywo zarówno na oficjalnym kanale YouTube Battlefielda, ale także w serwisach Twitch, Mixer oraz na stronie Battlefield.com. W trakcie tej imprezy otrzymać mamy "pierwszy obraz tego, jak epicką podróżą będzie Battlefield V", a EA dodaje tajemniczo, że "Battlefield już nigdy nie będzie taki sam". Spodziewać możemy się tu przede wszystkim zapoznania się z realiami gry, podstawowymi informacjami, prezentacji multiplayera oraz jakiegoś trailera, a więcej szczegółów zapewne zaprezentowane zostanie na EA Play, zaraz przed startem targów E3.

Pokaż / Dodaj komentarze do: EA potwierdziło datę prezentacji i nazwę nowego Battlefielda

 0