EA Sports uhonorowało Łukasza Piszczka. Polski piłkarz dołączył do legend

EA Sports uhonorowało Łukasza Piszczka. Polski piłkarz dołączył do legend

Nie trzeba być defetystą, by wątpić, że Polacy osiągną jeszcze na Euro 2021 jakikolwiek sukces (teraz za taki uznalibyśmy zapewne nawet trzecie miejsce w grupie). Jednak w takich sytuacjach każdy kibic powinien szukać czegoś na pocieszenie. Za powód do satysfakcji można uznać decyzję EA Sports o dodaniu do FIFY 21 specjalnej karty "end of an era" z Łukaszem Piszczkiem, polskim prawym obrońcą, który najlepsze lata spędził w niemieckiej Bundeslidze, a pod koniec minionego sezonu zakończył karierę. Były zawodnik Borussii Dortmund zapisał się też złotymi zgłoskami w historii polskiego futbolu reprezentacyjnego, rozgrywając w kadrze łącznie 66 spotkań. Podczas gry w jednego z wiodących niemieckich klubów sięgnął trzykrotnie po puchar Niemiec, także trzykrotnie po superpuchar kraju oraz dwukrotnie po mistrzostwo kraju. Ma na swoim koncie także występ w finale Ligi Mistrzów.

EA Sports uhonorowało zakończenie kariery przez Łukasza Piszczka, wprowadzając do FIFY 21 specjalną kartę "end of an era" z polskim prawym obrońcą. Wcześniej podobnego zaszczytu dostąpili m.in. Francesco Totti, Wayne Rooney czy Sergio Aguero.

Otrzymanie swojej własnej karty "end of an era" w FIFIE to nie byle co. W przeszłości w podobny sposób EA Sports wyróżniło takie gwiazdy, jak Francesco Totti, Wayne Rooney czy Sergio Aguero. To doskonale pokazuje, jakim uznaniem cieszył się Piszczek w świecie piłki nożnej. Widać to także po ocenach, jakie widnieją na jego specjalnej karcie. Szybkość sprintu na poziomie 97 (na 100), siła strzału 93, krótkie podania 92, kontrola piłki 93, odbiór piłki 92, skoczność 96, siła 91 i wreszcie ocena ogólna - 93. Prawdopodobnie każdy, kto gra w FIFA Ultimate Team, będzie chciał mieć polskiego defensora w swoim składzie.

Mass Effect Legendary Edition otrzymał nową aktualizację, którą docenią gracze z Polski Ciąg dalszy problemów EA Sports. FIFA straciła kolejną licencję

A jak zdobyć specjalną kartę Łukasza Piszczka w FIFA Ultimate Team? Należy zrealizować dwa wyzwania związane z budowaniem składów. W obu musimy oddać minimum jedenastu zawodników. W pierwszym przypadku jeden z nich musi być piłkarzem Borussii Dortmund, łączna ocena zespołu nie może być niższa niż 84, a zgranie drużyny musi wynieść co najmniej 70. Aby wykonać drugie wyzwanie, musimy mieć przynajmniej jednego piłkarza z Bundesligi, ocenę składu na poziomie 86 oraz zgranie sięgające minimum 60. Koszt wykonania wyzwania wynosi 200 tysięcy żetonów (wewnętrzna waluta w FIFA Ultimate Team).

Pokaż / Dodaj komentarze do: EA Sports uhonorowało Łukasza Piszczka. Polski piłkarz dołączył do legend

 0