Ecovacs prezentuje robota myjącego okna Winbot W1 Pro

Ecovacs prezentuje robota myjącego okna Winbot W1 Pro

Marka Ecovacs wprowadza do oferty najbardziej zaawansowany model swojego robota do mycia okien. Winbot W1 Pro ma krzyżowy system spryskiwania, udoskonalony sposób planowania trasy i ośmiopoziomowy mechanizm bezpieczeństwa.

Ecovacs rozszerza swoje portfolio robotów myjących okna Winbot. Najnowsza wersja wyróżnia się krzyżowym systemem automatycznego spryskiwania Ecovacs, dzięki czemu łatwo i szybko pozbywa się wszelkich zabrudzeń oraz plam na szybach. Ten inteligentny robot do mycia okien jest w stanie stworzyć skuteczną ścieżkę czyszczenia z maksymalnym pokryciem okna, nawet w przypadku małych okien. Wszystko to dzięki zaktualizowanemu systemowi WIN-SLAM 3.0. Nie ma obaw o stabilność działania urządzenia nawet w trakcie przerw w dostawie prądu, gdyż dysponuje on wbudowaną litową baterią, dzięki czemu nie odpadnie od szyby. Za samo mocowanie odpowiada system ssący. Warto dodać, że jeśli już w skrajnej sytuacji robot nieszczęśliwie odłączy się od szklanej powierzchni, przed upadkiem na podłogę zabezpieczają go przyssawka i lina z elastycznej gumy.

Marka Ecovacs wprowadza do oferty najbardziej zaawansowany model swojego robota do mycia okien. Winbot W1 Pro ma krzyżowy system spryskiwania, udoskonalony sposób planowania trasy i ośmiopoziomowy mechanizm bezpieczeństwa.

Ecovacs prezentuje robota myjącego okna Winbot W1 Pro

Technologia Cross Auto-Spray. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się system natryskowy z szerokim kątem zraszania i zbiornikiem wody. Krzyżowy system spryskiwania dociera do różnych kątów i oferuje czyszczenie na mokro. Unowocześniona została też technologia planowania trasy Win-Slam 3.0. Winbot W1 Pro samoczynnie czyści szyby ruchem posuwisto-zwrotnym, zapewniając kompletny i dokładny proces mycia w trzech adaptacyjnych trybach: szybkim, głębokim i czyszczenia punktowego. Inteligentnie tworzy systematyczną ścieżkę czyszczenia, dzięki czemu możemy cieszyć się olśniewająco czystymi oknami. Mając na uwadze bezpieczeństwo użytkownika, producent zaopatrzył swojego najnowszego robota w zoptymalizowaną moc ssania 2800 Pa i system jazdy antypoślizgowej. Jedno i drugie rozwiązanie zapewnia płynne ruchy, a także prawidłowe czyszczenie przy zachowaniu pewnego chwytu w trakcie pracy na śliskiej powierzchni lub w przypadku ewentualnych przerw w dostawie prądu.

Z innych funkcjonalności tej nowości produktowej warto wymienić technologię wykrywania krawędzi, możliwość reagowania na ostrzeżenia głosowe użytkownika, sterowanie specjalistyczną autorską aplikacją Ecovacs i system stabilnego wspinania się po każdego rodzaju płaskim szkle o grubości powyżej 3 mm. Robot oferowany jest razem z zasilaczem, kubkiem pomiarowym, dwoma ściereczkami czyszczącymi z mikrofibry, linką z karabińczykiem, roztworem czyszczącym Winbot (230 ml) i instrukcją obsługi. Miłym dodatkiem jest też dodawana w zestawie stylowa, szara walizka do przenoszenia urządzenia. Ecovacs Winbot W1 Pro jest dostępny w sprzedaży od 12 maja. Jego sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 1999 zł.

Ecovacs Winbot W1 Pro, specyfikacja techniczna:

  • Poziom hałasu: ok. 70 dB
  • Czas ładowania akumulatora: ok. 2 godz.
  • Pojemność litowej baterii: 650mAh
  • Maksymalny obszar roboczy (pełny zbiornik): 20 mkw.
  • Tryby czyszczenia: szybki, dogłębny, czyszczenie punktowe
  • Minimalny rozmiar okna: punktowy 30 x 40 cm
  • Waga robota: 1,7 kg
  • Wymiary robota: 270 x 270 x 78 mm

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ecovacs prezentuje robota myjącego okna Winbot W1 Pro

 0