Elden Ring - zobacz 27 sekund rozgrywki, które wyciekło do sieci

Elden Ring - zobacz 27 sekund rozgrywki, które wyciekło do sieci

Gracze wyczekujący najnowszej gry studia From Software - Elden Ring - w końcu mogą zobaczyć ją w akcji.

Co prawda to tylko 27 sekund, ale to pierwszy fragment gameplayu, który trafił do sieci. Nie jest to oficjalny materiał, tylko efekt wycieku, który szybko został usunięty. Jednak wielu użytkowników YouTube'a zaczęło go błyskawicznie kopiować i umieszczać na swoich kontach, dzięki czemu w dalszym ciągu można go zobaczyć. Wideo nie mówi zbyt wiele na temat samej gry, ale i tak trudno się nim nie zainteresować, szczególnie będąc miłośnikiem gatunku soulslike.

Do sieci trafiło 27 sekund z najnowszej produkcji studia From Software - Elden Ring. To niewiele, ale warto mieć na uwadze, że to pierwsza okazja, by zobaczyć grę w akcji.

Warto odnotować, że opublikowany na YouTube'ie fragment pochodzi z wersji gry na konsolę Xbox One. To oznacza, że na next-genach i mocnych pecetach zobaczymy na pewno znacznie ładniejszą grafikę. Choć trzeba przyznać, że ta już na poprzedniej generacji prezentuje się całkiem przyzwoicie. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Fani twórczości studia From Software powinni zauważyć, że główny bohater w Elden Ring potrafi wykonywać skok z miejsca (w serii Dark Souls czynność wymaga rozbiegu). Z kolei świat gry w największym stopniu przypomina Dark Souls 3.

Premierę Elden Ring zaplanowano na 21 stycznia przyszłego roku. Gra powstaje w wersjach na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. From Software zapowiedziało, że na polski rynek trafi - podobnie jak poprzednie tytuły tego dewelopera - w zlokalizowanej wersji językowej. Elden Ring to prawdopodobnie największa do tej pory produkcja tego studia. W rolę reżysera wcielił się Hidetaka Miyazaki (ojciec Dark Souls i Bloodborne), a w tworzeniu uniwersum oraz fabuły uczestniczy sam George R.R. Martin (autor książek z cyklu "Pieśń lodu i ognia").

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Elden Ring - zobacz 27 sekund rozgrywki, które wyciekło do sieci

 0