Elden Ring: Shadow of the Erdtree zaprezentowany na zwiastunie. Znamy datę premiery i ceny dodatku

Elden Ring: Shadow of the Erdtree zaprezentowany na zwiastunie. Znamy datę premiery i ceny dodatku

Bandai Namco i From Software zaprezentowały zwiastun Elden Ring, Shadow of the Erdtree. Ujawniono zarazem datę premiery oraz ceny poszczególnych edycji DLC.

Elden Ring zostało uznane za najlepszą grę 2022 roku, która do dziś cieszy się sympatią graczy. From Software nie zapomniało o swojej produkcji i zaprezentowało szczegóły wyczekiwanego dodatku Shadow of the Erdtree. Poznaliśmy datę wydania i ceny poszczególnych edycji. DLC zadebiutuje 21 czerwca 2024 roku na PC, PlayStation 5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Dodatek wprowadzi nową historię, nowy świat, a także bardziej zaawansowane funkcje RPG.

Dodatek Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring zadebiutuje 21 czerwca 2024 roku.

Gracze będą potrzebowali podstawowej wersji gry, aby zagrać w Shadow of the Erdtree, które jest już dostępne w przedsprzedaży w dwóch wersjach: standardowej kosztującej 31,99 USD oraz Premium wycenionej na 39,99 USD. Warto wspomnieć, że sam Elden Ring na Steamie to koszt 59,99 USD. Gracze, którzy zamówią dodatek w przedsprzedaży, otrzymają w grze dodatkowy gest Pierścień Miquella.

„Prowadzeni przez Empyrean Miquellę gracze trafiają do Krainy Cieni, miejsca zasłoniętego przez Erdtree, w którym po raz pierwszy postawiła stopę bogini Marika. W tych dziwnych, nowych krainach gracze odkrywają mroczne sekrety świata, spotykając innych, którzy podążają śladami Miquelli z ukrytymi motywami” – czytamy w opisie na oficjalnej stronie gry. Nową lokacją będzie wiec Kraina Cieni.

Jak zaznaczono gracze mogą płynnie podróżować tam i z powrotem pomiędzy rozległymi mapami. DLC wprowadzi ponadto nową broń, wyposażenie, umiejętności posługiwania się bronią i magię, których nie ma w podstawowej grze Elden Ring, a także nowych wrogów.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Elden Ring: Shadow of the Erdtree zaprezentowany na zwiastunie. Znamy datę premiery i ceny dodatku

 0