Elden Ring z datą premiery i zwiastunem. From Software i George R.R. Martin w świetnej formie

Elden Ring z datą premiery i zwiastunem. From Software i George R.R. Martin w świetnej formie

Studio From Software zaprezentowało podczas Summer Game Fest 2021 swoją najnowszą grę - Elden Ring. W końcu zobaczyliśmy w akcji wspólne dzieło twórców Dark Souls czy Sekiro oraz George'a R.R. Martina, autora serii książek "Pieśń lodu i ognia" (na podstawie której powstał serial "Gra o tron"). Na zaprezentowanych ujęciach nowy soulslike prezentuje się świetnie. Opublikowany materiał koncentruje się na pokazaniu fantastycznego świata, efektownej (i zapewne niezwykle wymagającej) walce oraz wymyślnych przeciwnikach. Poznaliśmy także datę premiery - 21 stycznia 2022 roku. Gra ukaże się w wersjach na PC, Xboksy One, Xboksy Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

From Software zaprezentowało zwiastun swojej najnowszej gry - Elden Ring. Przy okazji poznaliśmy oficjalną datę premiery: 22 stycznia 2022 roku.

Wygląda na to, że From Software nie zrezygnuje w Elden Ring z żadnego z elementów, które zadecydowały o sukcesie poprzednich gier studia. Jednak zostaną one wzbogacone o nowości - przede wszystkim ogromny, otwarty świat oraz możliwość przemieszczania się pomiędzy lokacjami na grzbiecie konia. Postać, w którą się wcielimy, nie zostanie nam z góry narzucona. Na samym początku zabawy stworzymy ją, decydując o płci czy wyglądzie. Z czasem zapewne będziemy zdobywać dla niej coraz lepszy ekwipunek, osiągać kolejne poziomy doświadczenia oraz odblokowywać nowe umiejętności. To wszystko po to, by stawić czoła wymagającym wrogom, w tym potężnym bossom (niektórych spośród nich widzimy w zwiastunie).

From Software to studio, które jest praktycznie gwarancją najwyższej jakości. Wszystkie jego dotychczasowe tytuły zachwyciły graczy, począwszy od Demon's Souls, a na Sekiro: Shadows Die Twice kończąc. W listopadzie ubiegłego roku do sprzedaży trafił remake Demon's Souls na PlayStation 5, który także zdobył bardzo dobre oceny i świetnie się sprzedał. Sekiro: Shadows Die Twice przez wielu zostało uznane za najlepszą grę 2019 roku. Elden Ring zapowiada się wyjątkowo ciekawie m.in. ze względu na wspomnianą wcześniej współpracę z George'em R.R. Martinem. Można mieć nadzieję, że uznany pisarz wniesie wiele dobrego do kreacji świata, postaci czy fabuły.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Elden Ring z datą premiery i zwiastunem. From Software i George R.R. Martin w świetnej formie

 0