ESL FACEIT Group, Intel i Acer rozszerzają partnerstwo w ramach zawodów CS2 i Dota 2

ESL FACEIT Group, Intel i Acer rozszerzają partnerstwo w ramach zawodów CS2 i Dota 2

ESL FACEIT Group (EFG) oraz Intel ogłosiły przedłużenie i rozszerzenie współpracy z firmą Acer. Jako wyłączny producent oryginalnego sprzętu (OEM), marka gamingowa Predator będzie wspierać zawody EFG Counter-Strike 2 i Dota 2 w 2024 roku.

Acer i Intel to jedne z tych firm technologicznych, które inwestują w e-sport. Intel oraz EFG są partnerami w dziedzinie e-sportu od ponad 20 lat, a ich współpraca polega na organizacji różnych wydarzeń dla profesjonalnych graczy w tym turniejów. Flagowym eventem pozostaje oczywiście doskonale znany graczom z Polski, Intel Extreme Masters. Potencjał w e-sporcie, mimo iż ten raczej nie zbudza aż tak dużego zainteresowania jak przed laty widzi Acer, który rozszerzył wraz z pozostałą dwójką strategiczne partnerstwo w ramach zawodów Counter-Strike i Dota 2.

ESL FACEIT Group (EFG) oraz Intel ogłosiły dziś przedłużenie i rozszerzenie współpracy z firmą Acer.

ESL FACEIT Group, Intel i Acer rozszerzają partnerstwo w ramach zawodów CS2 i Dota 2

W ramach współpracy Predator stał się wyłącznym partnerem OEM dla większej liczby zawodów EFG w Counter-Strike 2 i Dota 2 niż kiedykolwiek wcześniej. Ich lista obejmuje:

  • Wydarzenia Intel Extreme Masters (IEM) 2024 w Chengdu w Chinach, Dallas w Stanach Zjednoczonych i Kolonii w Niemczech, a także IEM Fall
  • ESL Pro League Sezon 19 i Sezon 20
  • Zawody ESL Challenger w Jönköping w Szwecji, Atlancie w Stanach Zjednoczonych, Katowicach w Polsce oraz lokalizacji, która nie została jeszcze ogłoszona
  • DreamLeague Sezon 21, 22 i 23 online
  • Zawody ESL One w 2024 roku, w tym ESL One Birmingham i ESL One Asia

Acer i EFG będą prezentować najnowsze technologie gamingowe Intel, m.in. laptopy z serii Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios Neo oraz komputery stacjonarne z serii Predator Orion - zarówno podczas wydarzeń online, jak i offline.

W ramach współpracy Predator będzie obecny w czasie wydarzeń offline oraz w ramach transmisji na żywo. Zaoferuje fanom także stoisko, na którym gracze będą mogli zapoznać się z najnowszą generacją gier. Najbliższym wydarzeniem e-sportowym, w którym weźmie udział Acer Predator będzie IEM 2024, organizowany w dniach 8-11 lutego w Katowicach.

Więcej informacji o nadchodzących zawodach Counter-Strike 2 można znaleźć na stronach internetowych IEMESL Pro League i ESL Challenger.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ESL FACEIT Group, Intel i Acer rozszerzają partnerstwo w ramach zawodów CS2 i Dota 2

 0