ESPORT NOW 2017 nadciąga do Wrocławia razem z ITHardware.pl

ESPORT NOW 2017 nadciąga do Wrocławia razem z ITHardware.pl

W dniach 27-28 maja 2017 we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się druga edycja ESPORT NOW. Do stolicy Dolnego Śląska przyjadą najlepsi zawodnicy sportów elektronicznych w naszym kraju.

ESPORT NOW 2017 to jedno z największych wydarzeń e-sportowych na polskim rynku. Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 10 000 odwiedzających i prawie 300 000 widzów online. W tym roku plany są jeszcze większe, a główną atrakcją będzie finał turnieju Counter Strike: Global Offensive – GEFORCE CUP, w którym pula nagród wynosi 30 000 USD. Do turnieju zostały zaproszone najmocniejsze światowe drużyny – Penta Sports, Fnatic Academy, Team Kinguin i Space Soldiers, a 4 kolejne zostaną wyłonione z otwartych kwalifikacjach. Ale to nie wszystko – moc atrakcji wśród odwiedzających zapewni ekipa ITHardware.pl. Razem z partnerami – MSI, iiYama, Bloody oraz LC-POWER przygotujemy dla was między innymi: miniturniej CS:GO, quizy wiedzy o grach, konkurs składania komputera na czas i wiele, wiele więcej! Będziecie mogli również przetestować nasze zestawy – ITHardware For Gamers (wersja PRO, oraz ELITE) oraz zapoznać się z najnowszą konfiguracją opartą na karcie MSI GeForce 1080Ti.

Quizy, zabawy i konkursy - stoisko ITHardware zapewni moc atrakcji wśród odwiedzających w nadchodzącym ESPORT NOW 2017.

Rozgrywki wchodzące w skład GEFORCE CUP będą komentowane przez Piotra "Izaka" Skowyrskiego i Patryka "Easy" Dzięcioła z Inetkoxtv. Wszystkie mecze finałowe będzie można zobaczyć na żywo na miejscu, a także oglądać na kanale Twitch Nvidia GeForce. Oprócz turnieju CS:GO na odwiedzających w Hali Stulecia czekać będą otwarte turnieje, a także strefy free2play, gdzie będzie można sprawdzić swoje siły w najnowszych tytułach i na najwydajniejszych komputerach. Dla fanów LoL-a przewidziano Puchar Polski ESN powered by ASUS ROG, w którym na osobnej scenie udział weźmie 8 zespołów. Sześć z nich otrzyma zaproszenie, pozostałe dwie formacje wyłonią otwarte kwalifikacje. Te odbędą się w dniach 17-18 maja i 19-20 maja. Jest o co grać, bowiem w puli nagród znalazło się 25 000 zł. Z turnieju prowadzona będzie transmisja na kanale Twitch.tv/ESPORTNOW. W roli komentatorów zobaczymy byłych profesjonalnych zawodników League of Legends – Łukasza „Leo” Mirka, Damiana „Nervariena” Ziaję oraz Krzysztofa „ArQuela” Saucia. Gościem specjalnym stanowiska komentatorskiego będzie Jakub „Kubon” Turewicz. Kolejną atrakcją dla odwiedzających jest strefa Meet & Greet, gdzie będzie można spotkać swoich ulubionych twórców internetowych, m.in. Izaka, Easy’ego, Disa, Nervariena, Kubona, Arquela, MKRR3 i wielu innych. Najnowsze aktualności na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej projektu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ESPORT NOW 2017 nadciąga do Wrocławia razem z ITHardware.pl

 0