Test ITH For Gamers ELITE - dla najbardziej wymagających graczy

Test ITH For Gamers ELITE - dla najbardziej wymagających graczy

Po wielu tygodniach planowania i pracy, dobierania właściwych komponentów i teoretycznych rozważań zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek własnej marki komputerów dla graczy. Powiązanej oczywiście z portalem IThardware.pl, na którym możecie przeczytać o najlepszych płytach głównych, procesorach, kartach graficznych, obudowach, nośnikach danych, systemach chłodzenia czy zasilaczach. Owocem naszej wspólnej pracy będą (początkowo) trzy serie komputerów, które zbudowaliśmy w taki sposób by każdy zainteresowany w zależności od wymagań i wysokości budżetu mógł sobie na taki pozwolić. Oficjalna nazwa naszej marki to IThardware For Gamers, a wszystkie nasze komputery będą jednostkami bardzo dobrze zbalansowanymi i nie będą miały miejsca sytuacje w których jeden podzespół jest znacząco lepszy niż być powinien kosztem innego.

Stawiamy na jakość w każdym calu - począwszy od płyty głównej, poprzez pamięć RAM oraz kartę graficzną, aż po samą obudowę oraz wentylatory zapewniające w niej obieg powietrza. W tym względzie nie będzie miejsca na kompromisy. W wielu przypadkach pozostaniemy jednak elastyczni - nabywca będzie mógł wybrać czy interesuje go najwyższej jakości komputer bez żadnego oświetlenia wnętrza obudowy czy też taki wyposażony w wiele podświetlanych wentylatorów i listw LED za oknem w bocznym panelu obudowy. Oczywiście estetyka każdego z komputerów jest dla nas bardzo ważna - dlatego dobierając komponenty dbaliśmy o to, by kolor laminatu płyty głównej (oraz jej podświetlenia) współgrał z kolorem obudowy, karty graficznej czy modułów pamięci RAM. Pod tym kątem dobieraliśmy też kolor podświetlenia wentylatorów - czarne obudowy zestawiliśmy z czarnymi laminatami i czerwonymi elementami podświetlenia, zaś białe i srebrne z jasnoniebieskimi elementami podświetlającymi. Stosujemy także estetyczne oploty na wszystkich ważniejszych wiązkach kabli zasilacza, aby wygląd naszych komputerów był wyjątkowy i odróżniał się od konkurencyjnych rozwiązań. Oczywiście kolor oplotów jest tak dobierany, by współgrał z linią kolorystyczną całości.

Każdy wariant naszego komputera będzie mógł także zostać zmodyfikowany jeśli zainteresowany zażyczy sobie instalację mocniejszej karty graficznej, procesora czy na przykład pojemniejszego dysku twardego. W tym względzie pozostajemy do Waszej dyspozycji. Pierwszy oficjalny pokaz naszych bazowych konfiguracji w różnych wariantach kolorystycznych odbędzie się już 8 kwietnia (sobota) na naszym stoisku w hali sportowej w Częstochowie podczas jednej z ważniejszych tegorocznych imprez eSportowych Let's Play o godzinie 11, a nasze zestawy będą do dyspozycji zainteresowanych przez prawie cały czas trwania imprezy. Na razie oferujemy tylko komputery oparte o podzespoły firmy MSI, Corsair, Crucial, LC-POWER - ale w dającej się przewidzieć przyszłości planujemy rozszerzenie oferty szczególnie w kwestii płyty głównej oraz karty grafiki.

Bohaterem tego artykułu będzie nasza najlepsza aktualnie konfiguracja IThardware For Gamers - Elite. Zacznijmy od początku, czyli jakie komponenty dla niej wybraliśmy...

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test ITH For Gamers ELITE - dla najbardziej wymagających graczy

 0