Fallout 4 zmierza na PS5 i Xbox Series X/S. Gra Bethesdy dostanie next-genową aktualizację

Fallout 4 zmierza na PS5 i Xbox Series X/S. Gra Bethesdy dostanie next-genową aktualizację

Bethesda ogłosiła, że Fallout 4 trafi na konsole nowej generacji w ramach aktualizacji. Wersja będzie zawierać wszelkie usprawnienia związane z urządzeniami Microsoftu oraz Sony.

Fallout 4 zmierza na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Bethesda zapowiedziała udostępnienie gry w ramach bezpłatnej aktualizacji, która zadebiutuje w 2023 roku (dokłada data wydania nie jest jeszcze znana). Według wpisu na oficjalnej stronie Fallouta, aktualizacja ma zawierać "tryb wydajności zapewniający wysoką liczbę klatek na sekundę, ulepszenia rozgrywki i graficzne w tym obsługę rozdzielczości 4K, poprawki błędów, a nawet dodatkową zawartość Creation Club". Warto przypomnieć, iż Fallout 4 został ulepszony na Xbox One X.

Fallout 4 dostanie darmową next-genową aktualizację na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S w 2023 roku.

Dzięki temu gra działa w rozdzielczości 4K i 30 klatkach na sekundę. Deweloperzy nie zdradzili, jak dokładnie będzie poprawiona gra na komputerach, aczkolwiek oczekujemy lepszej oprawy graficznej np. tekstur w wysokiej rozdzielczości, poprawie wydajności czy lepszego działania modyfikacji. Next-genowy update trafi za darmo do posiadaczy podstawowej gry na konsolach i komputerach. Dobrze, że Bethesda udostępnia aktualizację bez opłat zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy ceny gier poszły w górę.

Przy okazji ogłoszono zestaw dodatkowych przedmiotów m.in. skórek do Fallouta 76 z okazji 25-lecia powstania kultowej marki. Pakiet odbierzemy od 27 października do 27 grudnia jako dodatek dla członków Xbox Game Pass Ultimate lub od 2 listopada do 2 lutego dla subskrybentów Amazon Prime Gaming. Fallout 4 swą premierę miał w 2015 roku. Akcja historii startuje w amerykańskim Bostonie na kilka chwil przed katastrofą nuklearną. Po wstępie tworzymy głównego bohatera wybierając płeć i wygląd.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fallout 4 zmierza na PS5 i Xbox Series X/S. Gra Bethesdy dostanie next-genową aktualizację

 0