Fallout 76 potwierdzony!

Fallout 76 potwierdzony!

Po kilku tajemniczych sygnałach od wydawcy przyszła pora na oficjalną zapowiedź kolejnej odsłony kultowego Fallouta. Obecnie nie znamy konkretów dotyczących projektu, ale możemy zapoznać się chociażby z krótkim trailerem. 

Wczoraj pisaliśmy o tajemniczym materiale zamieszczonym przez Bethesde oraz późniejszej 24-godzinne transmisji na Twitchu, która przed ekranami zgromadziła łącznie 2 miliony osób. Podczas gdy wielu fanów spodziewało się czystego trollingu ze strony deweloperów, ci ostatecznie potwierdzili powstawanie kolejnej odsłony z uniwersum Fallouta. Akcję produkcji umieszczono 201 lat przed wydarzeniami ukazanymi w trójce. Całość skupi się wokół Vault 76 tworzonego w latach 2065-2069. Fallout 76 trafi na wiodące platformy sprzętowe, a więc PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Data premiery pozostaje nieznana, aczkolwiek zwiastun wskazuje termin 21 października możliwe, że wówczas produkcja pojawi się w sklepach. 

Zapowiedziany Fallout 76 ma być pozbawiony tradycyjnego singleplayera i skupić się na rozgrywce online

Warto zaznaczyć, że przytoczony Vault 76, to jeden ze schronów mieszczący blisko 500 ludzi. Lokalizacja miała zostać otwarta 20 lat po wojnie jądrowej i właśnie tam ma rzekomo przebywać bohater nowej odsłony. Co ciekawe według informacji pozyskanych przez dziennikarza Kotaku, gra nie będzie zawierać tradycyjnego singleplayera zaś cała rozgrywka skupi się na aspektach online. Niestety nie wiemy jak dokładnie miałyby wyglądać poszczególne tryby, ale zaznaczono byśmy nie oczekiwali również klasycznego MMO w świecie Fallouta. Cóż, należy przyznać, iż Bethesda skutecznie podgrzała atmosferę przed czerwcowymi targami E3. Więcej szczegółów poznamy zapewne właśnie tam. Konferencja firmy odbędzie się 10 czerwca o godzinie 3:30 czasu polskiego.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fallout 76 potwierdzony!

 0