Far Cry 5 otrzymał nowego patcha

Far Cry 5 otrzymał nowego patcha

Jeśli trapiły Was jakieś poważne bugi w nowym produkcie Ubisoftu, to koniecznie zainteresujcie się łatką, która kasuje najistotniejsze problemy gry. 

Najnowszą aktualizację do Far Cry 5 udostępniono już do ściągnięcia na PC z kolei posiadacze konsol, muszą poczekać do poniedziałku. Patch jest o tyle istotny, ponieważ eliminuje wiele błędów oraz usprawnia kilka istotnych aspektów gry takich jak kooperacja. Z ważniejszych rzeczy warto wymienić np. poprawę prędkości ściągania map dla Arcade, czy koniec z wysadzaniem w powietrze gracza-klienta przez Hurka w helikopterze. Niestety nie wszystkie bugi udało się naprawić przez co do dziś wielu posiadaczy produkcji, skarży się na występujący czarny ekran. Tutaj Ubisoft wciąż analizuje zgłoszenia i szuka odpowiedniego rozwiązania, a więc stosownych poprawek winniśmy oczekiwać w kolejnym update. Tak czy inaczej, dobrze, że deweloperzy dbają o fanów, starając się ulepszyć swój tytuł.

Programiści postarali się wyeliminować najważniejsze błędy trapiące Far Cry 5. Łatka jest już dostępna do pobrania na PC natomiast posiadacze konsol muszą zaczekać do poniedziałku

Mimo że nasza recenzja najnowszej odsłony Far Cry nie była zbyt optymistyczna, to gra wśród fanów spotkała się z rekordowym w historii serii zainteresowaniem. Tylko w pierwszym tygodniu piątka zarobiła łącznie 310 milionów dolarów, a więc dwa razy więcej niż poprzedniczki w analogicznym okresie, z czego ponad 50% tej wartości stanowią kopie cyfrowe. Ogółem całość idealnie obrazuje jak potężna, stała się branża gier wideo w minionych latach, doganiając topowe produkcje filmowe. Również wśród streamerów Far Cry 5 cieszy się sporym wzięciem bowiem, przesłali oni 55000 godzin materiału, generując 117 milionów wyświetleń. A Waszym zdaniem ów tytuł zasługuje na taką glorię czy wręcz przeciwnie, bo ma za wiele negatywnych cech?

Lista najważniejszych poprawek:

  • Naprawiono problemy z AI towarzyszy, wrogów i zwierząt
  • Eliminacja drobnych błędów
  • Usprawniono rozgrywkę oraz interfejs użytownika
  • Poprawiono łączność w trybie kooperacji 
  • Naprawiono problem z komunikacją głosową w trybach online
  • Hurk nie wysadza już graczy gdy ci znajdują się w helikopterze 
  • Usunięto różne problemy z Far Cry Arcade, przyspieszono ściąganie map, jakość tekstur czy przyspieszono ładowanie lobby 
  • Naprawiono problem z zawieszaniem się edytora map
  • Skasowano bug polegający na nieprawidłowym odradzaniu się, jeśli gra została zminimalizowana podczas ładowania (tylko na PC)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Far Cry 5 otrzymał nowego patcha

 0