FIFA 19: Przejście Ronaldo z Realu do Juventusu to spory problem dla EA

FIFA 19: Przejście Ronaldo z Realu do Juventusu to spory problem dla EA

Gwiazdą tegorocznej gry FIFA 19 jest Ronaldo w barwach Realu. Problem jednak w tym, że CR7 w Realu nie występuje, co oznacza, że Electronic Arts ma problem.

FIFA 19 była mocno reklamowana na E3, a Electronic Arts chwaliło się nabyciem licencji na Ligę Mistrzów. Nikogo zatem nie dziwił fakt, że twarzą gry został Cristiano Ronaldo występujący w barwach Realu Madryt. Problem jednak w tym, że Ronaldo w Realu już nie gra. Na E3 pokazano prawdopodobną okładkę gry, na której przedstawiono Ronaldo i Neymara. Sama okładka to nie jest jednak problem, bo koszulkę zmienić może nawet grafik stażysta. Podobnie sprawa wygląda w przypadku dodatku do zamówień przedpremierowych, czyli dostępu do postaci Ronaldo w 7 meczach FIFA Ultimate Team, gdzie postaci Ronaldo wystarczy zmienić barwy.

Dla deweloperów zmiana barw przez Ronaldo oznacza nieplanowane i gorączkowe poprawki w grze

Problem pojawia się jednakże w trybie fabularnym gry. Według nieoficjalnych informacji Cristiano Ronaldo ma być ważną postacią w fabule. Podobnie istotny jest tu sam Real Madryt, który trzeci rok z rzędu sięgnął po puchar. Teraz deweloperzy stanęli pod ścianą, bo czekają ich spore zmiany w grze. Wirtualnego głównego bohatera trybu fabularnego Alexa Huntera, który dołącza do klubu Realu Madryt, ma witać w szeregach drużyny właśnie Cristiano Ronaldo. I teraz pytanie czy Ronaldo będzie występował w barwach swojej reprezentacji, czy może wystąpi już w koszulce Juventusu? Bo raczej wątpliwe jest, by zastąpiono jego postać kimś innym - choć oczywiście nie można tego z całą pewnością wykluczyć.

Pokaż / Dodaj komentarze do: FIFA 19: Przejście Ronaldo z Realu do Juventusu to spory problem dla EA

 0