Flagowy Intel Core i9-12900K będzie dostarczany w wyjątkowym opakowaniu premium

Flagowy Intel Core i9-12900K będzie dostarczany w wyjątkowym opakowaniu premium

Jeden z użytkowników portalu Reddit wszedł w posiadanie sklepowej wersji procesora Intel Alder Lake Core i9-12900K przed jego oficjalną premierą. Dzięki temu wiemy, jak będzie wyglądać opakowanie flagowca.

W sieci pojawiło się zdjęcie zapakowanego procesora Intel Alder Lake Core i9-12900K. Jego właściciel nie był jeszcze w stanie go przetestować, ale przynajmniej wiemy jak w tym roku będzie wyglądać opakowanie flagowca, a jest ono dość interesujące. Użytkownik Reddita o pseudonimie Seby9123 twierdzi, że nabył w Stanach Zjednoczonych dwa takie układy, płacąc za każdy z nich za 610 USD (cena bez podatku), co jest zaskakująco korzystną ceną w porównaniu do konkurencyjnego Ryzen 9 5950X AMD, który kosztuje 725 USD.

Procesor Intel Alder Lake Core i9-12900K bedzie dostarczany w ciekawym pudełku z imitacją wafla krzemowego, na którego środku umieszczono nowego flagowca.

Materiały z otwierania pudełka 12900K ujawnią złoty talerz, który ma imitować wafel krzemowy, w jego środku mieści się sam procesor. Rendery tego opakowania widzieliśmy już wcześniej, jednak teraz mamy potwierdzenie w wersji rzeczywistej. Niestety na pudełku nie ma żadnych informacji o samym procesorze, takich jak taktowanie, czy chociaż liczba rdzeni. Właściciel procesora nie mógł również przeprowadzić żadnych testów, ponieważ nie ma jeszcze w sprzedaży żadnej płyty głównej, która jest kompatybilna z nowością Intela.

Ujawniona cena 610 USD w tym przypadku pokazuje, że cała linia Alder Lake może być dość sensownie wyceniona. Wcześniejsze doniesienia o kwotach, jakie trzeba zapłacić za 12900K, znacznie się różniły zależnie od regionu. We wrześniu widzieliśmy plotki mówiące o okolicach 700 USD, jeden ze sklepów w USA podał cenę 605 USD a holenderski Amazon wycenił procesor na aż 812 USD. Procesory Alder Lake zostaną oficjalnie ujawnione już za kilka dni, wtedy też skończą się wszelkie domysły.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Flagowy Intel Core i9-12900K będzie dostarczany w wyjątkowym opakowaniu premium

 0