Forza Motorsport 7 vs Gran Turismo Sport - pojedynek na grafikę

Forza Motorsport 7 vs Gran Turismo Sport - pojedynek na grafikę

Wczoraj Microsoft postanowił rozpętać wojnę, porównując grę Forza Motorsport 7 do Gran Turismo Sport, a teraz oliwy do ognia dolewają sami gracze. Jeden z YouTuberów zdobył już sklepowe wersje obu gier i postanowił dokonać porównania graficznego. Na filmie widać przejazd tym samym samochodem, na tym samym torze.

YouTuber o nicku Cycu1 zarejestrował przejazd samochodem Bugatti Veyron po torze Brands Hatch. Forza 7 działała na konsoli Xbox One S, podczas gdy Gran Turismo Sport uruchomiono na konsoli konkurencji, czyli PlayStation 4 Pro w jakości "Quality" i rozdzielczości 1080p. Obie produkcje zdają się prezentować podobny poziom, choć widać również elementy, które stanowią o sporych różnicach pomiędzy produkcjami. O ile kwestie detali to rzecz gustu i własnych upodobań, to Forza zdaje się lepiej oddawać dynamizm akcji. Jednak i tutaj kwestie mogą być podzielone, bo są osoby preferujące większą stabilność obrazu w Gran Turismo Sport.

„W świecie wyścigów, to liczby decydują o zwycięstwie. #ForzaMotorsport7” - napisał polski oddział Xbox

Polski oddział Xbox przygotował graficzne zestawienie, w którym porównują obie, wyścigowe produkcje. Co prawda nie pada tutaj tytuł konkurencyjnej produkcji, ale nie jest trudno domyśleć się o którą grę chodzi. Porównano oba tytuły na 3 płaszczyznach  i trzeba przyznać, że jest to dość agresywna zagrywka ze strony Microsoftu. Niewiele osób może sobie pozwolić na zakup obu konsol, więc to właśnie gry decydują o wyborze sprzętu. Zdają sobie z tego sprawę producenci, czego efekty widzimy po tego typu złośliwościach, mających na celu umniejszenie znaczenia produkcji "wroga". Która produkcja wygląda według Was lepiej? 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Forza Motorsport 7 vs Gran Turismo Sport - pojedynek na grafikę

 0