G.SKILL chwali się najwyższą prędkością pamięci DDR4 i 23 nowymi rekordami

G.SKILL chwali się najwyższą prędkością pamięci DDR4 i 23 nowymi rekordami

W ubiegłym roku trwała naprawdę zażarta walka o rekordy prędkości pamięci RAM typu DDR4 i najpierw firma ADATA wraz modułami Spectrix D60G zdetronizowała HyperX Predator, uzyskując wynik 5634,1 MHz, ale błyskawicznie została też zrzucona z pierwszego miejsca przez Microna, który posłużył się modułami Ballistix Elite do ustanowienia nowego rekordu. Teraz do walki postanowiło wrócić G.SKILL, które jako jeden z liderów tego segmentu nie mogło przyglądać się tej sytuacji bezczynnie i dlatego w trakcie targów Computex 2019 ustanowiło aż 23 nowe rekordy w różnych kategoriach benchmarków, wykorzystując pamięci RAM tego producenta. W tym celu posłużono się modułami DDR4 od G.SKILL, bazującymi na 8 Gb kościach Samsunga, a w ramach platformy sięgnięto po różne procesory Intela i płyty główne z górnej półki.

G.SKILL pochwalił sie, że w trakcie targów Computex 2019 ustanowiło aż 23 nowe rekordy w różnych kategoriach benchmarków z użyciem ich pamięci RAM.

G.SKILL chwali się najwyższą prędkością pamięci DDR4 i 23 nowymi rekordami

Cała akcja przeprowadzona została na stoisku G.SKILL na Computex, gdzie producent po raz kolejny skorzystał z talentu popularnego i uznanego specjalisty od ekstremalnego podkręcania - Toppc. Temu udało się wycisnąć z pamięci DDR4 Trident Z Royal aż 5886 MHz, do czego wykorzystał także procesor Intel Core i9-9900K i płytę główną MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC. Na koniec Computex 2019 dwa topowe rezultaty dla najszybszych częstotliwości pamięci zostały ustanowione przez zespół MSI przy wykorzystaniu identycznego zestawu sprzętu. W ramach całych targów udało się jednak pobić aż 23 rekordy świata. Jeden z nowych należy do overclockera znanego jako K|ngp|n, który ustanowił najwyższy wynik w benchmarku 3DMark Time Spy, wykorzystując do tego celu cztery karty graficzne EVGA GeForce GTX 1080 Ti K|ngp|n i 18-rdzeniowy procesor Intel Core i9-9980XE.

Wyśrubowano także wyniki benchmarków typowo procesorowych i rsannino ustanowił nowy rekord w wielordzeniowym teście Geekbench 3, uzyskując niesamowity wynik 135527 punktów. Do tego celu użył płyty głównej ASUS ROG Dominus Extreme i 28-rdzeniowego procesora Intel Xeon W-3175X. Na co warto zwrócić uwagę, większość nowych rekordów ustanowiono przy wykorzystaniu płyty głównej ASRock X299 OC Formula oraz wysokowydajnych procesorów Intela z dużą liczbą rdzeni, w tym 16-rdzeniowego Core i9-9960X oraz 18-rdzeniowego Core i9-9980XE, co dobrze pokazuje ich potencjał w zakresie ekstremalnego OC. Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na odpowiedź ze strony konkurentów G.SKILL.

G.SKILL chwali się najwyższą prędkością pamięci DDR4 i 23 nowymi rekordami

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: G.SKILL chwali się najwyższą prędkością pamięci DDR4 i 23 nowymi rekordami

 0