G.Skill wprowadza zestawy Trident Z Maverik dla MSI. Pamięci na wyłączność zestawów Gaming Maverik

G.Skill wprowadza zestawy Trident Z Maverik dla MSI. Pamięci na wyłączność zestawów Gaming Maverik

G.Skill współpracuje z MSI i wprowadza na rynek sygnowane przez obie marki zestawy pamięci Trident Z Maverik DDR4, które występować będą pod jako MPG Gaming Maverik od MSI. Oferując prędkości do 3600 MHz i pojemności do 32 GB, zestawy pamięci Trident Z Maverik mają być "idealnym towarzyszem" dla wysokiej klasy gier na platformie Intel Z590. Nowe zestawy Trident Z Maverik mają kilka różnic wizualnych w porównaniu ze standardową pamięcią G.Skill Trident Z RGB - przede wszystkim loga MPG Maverik i Trident Z Maverik są obecne na radiatorze, oprócz tego mamy loga G.Skill i MSI i pasek świetlny RGB.

G.Skill wprowadza pamięci Trident Z Maverik DDR4 sygnowane przez MSI. Niestety, zestawy nie będą dostępne w sprzedaży poza pakietem MSI MPG Gaming Maverik, który zawiera również procesor, płytę główną, obudowę i chłodzenie AIO.

Firmy G.Skill i MSI współpracowały w przeszłości, często łącząc siły, aby dostarczać pamięci oferujące ekstremalne zegary, co dobrze wróży nowym zestawom. MSI łączy dwa moduły pamięci Trident Z Maverik 16 GB w konfigurację dwukanałową. Moduły to DDR4-3600 z taktowaniem 18-22-22-42 i napięciem 1,35 V. Producent pozostawia trochę zapasu dla dalszej optymalizacji. Niestety pamięci Trident Z Maverik w wersji dla MSI nie będą dostępne jako samodzielny produkt. Zamiast tego MSI wypuści pamięci jako ekskluzywny komponent pakietu MSI MPG Gaming Maverik, który obejmuje procesor, pamięć, płytę główną, obudowę i chłodzenie cieczą. Ciekawe, że MSI sprzedaje te elementy jako "pakiet", gdy właściwie jest to gotowy system bez dysków.

Pakiet Maverik zawiera procesor Intel Core i7-11700K, 32 GB pamięci Trident Z Maverik DDR4-3600 (16 GBx2), płytę główną MPG Z590 Gaming Edge WiFi SP, obudowę MPG Velox 100P Airflow SP oraz zestaw AIO MPG CoreLiquid K360 SP - chłodzenie cieczą z konfigurowalnym wyświetlaczem OLED na bloku procesora. W chwili obecnej nie znamy ani ceny, jednak zestawy mają pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Na papierze pakiet MSI MPG Gaming Maverik wygląda świetnie i byłby dobrą podstawą dla nowego komputera do gier, jednak wszystko zależy od ceny.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: G.Skill wprowadza zestawy Trident Z Maverik dla MSI. Pamięci na wyłączność zestawów Gaming Maverik

 0