Galax Gamer RGB DDR5 - pamięci dla fanów klocków LEGO

Galax Gamer RGB DDR5 - pamięci dla fanów klocków LEGO

LEGO i podzespoły PC to nie jest coś, co często możemy połączyć razem. Galax wpadł jednak na dość osobliwy pomysł wypuszczenia modułów pamięci, które nie dość, że górę mają z klocków, to z boku widnieje motyw z gry Tetris.

Galax planuje wypuścić pamięci Gamer RGB DDR5 z motywem klocków LEGO. Nowe moduły rzekomo pojawią się na premierę platformy Intel Alder Lake. Póki co nie ma jednak żadnego oficjalnego potwierdzenia, że takie pamięci faktycznie istnieją, a na stronie Galax brak jakiejkolwiek wzmianki o nowym produkcie. Jeśli jednak pogłoski są prawdziwe, to w sprzedaży pojawi się naprawdę ciekawy zestaw. Galax zaprojektował moduły Gamer RGB DDR5 z paskiem świetlnym ARGB zintegrowanym z górną częścią radiatora. 

Galax Gamer RGB DDR5 to nietypowe pamięci, które zainteresują fanów klocków LEGO oraz Tetrisa.

Listwa świetlna ma kształt tradycyjnego klocka systemu LEGO i umożliwia dodawanie własnych elementów LEGO na szczycie modułu. Wykorzystując półprzezroczyste klocki można tworzyć unikalne konstrukcje w obudowie, wykorzystując jednocześnie podświetlenie ARGB. Moduły będą działać z podstawowymi prędkościami DDR5-4800 i będą dostępne w zestawach 16 GB (2x8 GB), 32 GB (2x16 GB) i 64 GB (2x32 GB). Zestawy będą dostępne w kolorze czerwonym lub niebieskim.

Choć jest to nieoficjalna informacja, która swoje źródło ma na portalu Expreview, zakładamy, że jest prawdziwa. Nikt raczej nie tworzyłby renderów tak nietypowego produktu, tylko po to by wzbudzić uwagę. Poza tym Galax już wcześniej bawił się LEGO w swoich produktach - w ubiegłym roku producent wypuścił kartę GeForce RTX 3090 Gamer, która również zawierała motyw klocków.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Galax Gamer RGB DDR5 - pamięci dla fanów klocków LEGO

 0