Games with Gold - Microsoft zdradził listę świetnych gier na listopad

Games with Gold - Microsoft zdradził listę świetnych gier na listopad

Microsoft w ostatnim czasie nie rozpieszczał zbyt mocno użytkowników Xbox Live, którzy w ramach usługi Games with Gold dostawali bardzo przeciętne gry. W przeciwieństwie do subskrybentów PlayStation Plus, ci bowiem w przeciągu minionych miesięcy otrzymali chociażby Heavy Rain, Destiny 2 czy Mafię 3. Teraz jednak Microsoft postanowił nadrobić stracony czas serwując swoim fanom bardzo konkretną grę w postaci Battlefield 1. Oprócz produkcji EA DICE w zestawie znajdziemy również pierwszą odsłonę Assassin's Creed dostępną na Xbox 360 oraz Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności, Dante's Inferno, a także nieco mniej znany tytuł Race the Sun. Wszystkie gry pojawią się w różnych dniach - Battlefield 1 trafi do Games with Gold 1 listopada i będzie dostępny przez maksymalnie 30 dni. Z kolei Assassin's Creed dodamy do biblioteki między 1 a 15 listopada. 

W ramach listopadowej oferty Games with Gold posiadacze Xbox Live otrzymają m.in. Battlefielda 1.

Nie otrzymaliśmy sygnałów jakoby Battlefield 1 był oferowany razem z dodatkami wchodzącymi w skład Przepustki Sezonowej. Dostaniemy więc najpewniej zwykłe podstawowe wydanie. Jeśli jeszcze nie wiecie czym dokładnie jest Game with Gold spieszymy z wyjaśnieniem. Otóż to oferta, w ramach której co miesiąc użytkownicy konsoli z serii Xbox otrzymują za darmo zróżnicowane zestawy gier. Warto podkreślić, iż uzyskujemy do nich dostęp wyłącznie w przypadku aktywnej subskrypcji Xbox Live, której ceny są uzależnione od okresu na jaki wykupimy ów abonament. Najmniejszy okres wynosi 30 dni i kosztuje 29 złotych zaś za 12 miesięcy należy zapłacić 249 złotych. Oczywiście są to stawki pochodzące z oficjalnego sklepu Microsoftu i różnią się one np. od ofert dostępnych na aukcjach internetowych. 

Bez wątpienia Battlefield 1 to interesujący produkt, którego w obliczu zbliżającego się debiutu Battlefield 5 należy koniecznie ograć jeśli posiadamy konsolę Microsotu i jeszcze nie mieliśmy okazji zagłębić się w I wojenną otoczkę. Chociaż brakuje tutaj popularnego battle royale to w zamian za to dostajemy równie ciekawe tryby online jak np. Operacje oparte na prawdziwych bitwach z I wojny światowej, Podbój czy klasyczną Dominację. Do tego interesująca kampania single player widziana z oczu kilku różnych bohaterów. Reasumując otrzymujemy solidny pakiet gier, które należy koniecznie ograć. Pytanie jaką ofertę otrzymamy w grudniu i czy będzie ona równie zachęcająca? 

Lista gier dostępnych w listopadowym Games with Gold:

Xbox One:

  • Battlefield 1 od 1 do 30 listopada 
     
  • Race the Sun od 16 listopada do 15 grudnia 

Xbox 360 + Xbox One:

  • Assassin's Creed od 1 do 15 listopada 
  • Dante's Inferno od 16 do 30 listopada

Pokaż / Dodaj komentarze do: Games with Gold - Microsoft zdradził listę świetnych gier na listopad

 0