Gamingowy laptop Asusa stworzony z legendą e-sportu w League of Legends

Gamingowy laptop Asusa stworzony z legendą e-sportu w League of Legends

ASUS we współpracy z koreańską ekipą SKT T1, czyli jedną z najlepszych drużyn na arenie e-sportowej, stworzył najnowsze wydanie swojej linii laptopów Republic of Gamers (ROG) Strix.  ROG Strix SKT T1 Hero Edition jest zaprojektowany z myślą o prowadzeniu intensywnych potyczek w gry online z gatunku MOBA jak League of Legends czy DOTA 2.

ROG Strix SKT T1 Hero Edition zbudowano w oparciu o procesor Intel Core i7, kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 oraz szeroki wyświetlacz z pokryciem przestrzeni sRGB na poziomie 100%. Te informacje co prawda krążyły od jakiegoś czasu po sieci, więc mamy i nowość: ROG Strix SKT T1 Hero Edition ma kosztować 1700 dolarów USD i będzie dostępny w sprzedaży już w pierwszym kwartale tego roku. SKT T1 to spore zjawisko na scenie League of Legends - wygrali oni trzy z siedmiu mistrzostw świata, jakie rozegrano w e-sportowej historii tego tytułu. Zespół ten też jest domem dla jednego z najbardziej znanych graczy w League of Legends, jakim jest Faker. 

Asus znany jest ze współpracy z przedstawicielami e-sportu. Warto wspomnieć choćby serię produktów sygnowanych logiem Fatal1ty 

Sang-Hyeok Lee, którego przydomek to własnie Faker, jest uważany za najbardziej utalentowanego gracza League of Legends i w tym roku zgarnął on nagrodę dla najlepszego e-sportowego gracza podczas gali The Game Awards. ROG Strix SKT T1 Hero Edition opatrzono logami SKT T1 i ROG na pokrywie, dodatkowo po prawej stronie oparcia pod nadgarstki widnieje podpis Fakera, prawdopodobnie mający przekazywać graczowi nieco umiejętności tego cenionego zawodnika. Dodatkowo laptop ten dostarczany jest z pokrowcem oraz podkładką pod mysz, które również ostemplowano logami  SKT T1 i ROG. Na dokładkę, czy tego chcecie, czy nie - w komplecie znajdują się plakaty Fakera oraz całej drużyny.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gamingowy laptop Asusa stworzony z legendą e-sportu w League of Legends

 0