Gdzie CD Projekt RED nie może, tam... Prosty program znacznie poprawia działanie Cyberpunk 2077

Gdzie CD Projekt RED nie może, tam... Prosty program znacznie poprawia działanie Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 potrafi tracić na płynności nawet na systemach z najszybszymi kartami graficznymi i najwydajniejszymi procesorami na rynku. Nic więc dziwnego, że posiadacze słabszych komputerów poszukują rozwiązań, które pozwolą poprawić działanie gry, co nie udało się deweloperowi.  Właśnie z tego powodu programista CodeZ1LLa udostępnił aplikację EZ Optimizer dla Cyberpunk 2077, który, jak twierdzi koder, może pomóc zwiększyć wydajność w grach nawet o 30 fps. Narzędzie podobno poprawia ukryte ustawienia programisty, które nie są dostępne dla użytkownika końcowego.  EZ Optimizer for Cyberpunk 2077 rzekomo zapewnia lepszy wynik niż tylko zmniejszenie jakości obrazu, ale trzeba poczekać na obszerniejsze testy społeczności, by faktycznie ocenić działanie programu, choć autor twierdzi, że oprogramowanie zapewnia imponujący wzrost wydajności. 

EZ Optimizer for Cyberpunk 2077 - to proste narzędzie, które pozwala zwiększyć wydajność Cyberpunk 2077 na starszych i słabszych systemach.

Sposób korzystania z  EZ Optimizer for Cyberpunk 2077 jest niezwykle prosty i polega na przeniesieniu pliku wykonywalnego do folderu głównego instalacji Cyberpunk 2077. Użytkownikom zainteresowanym bezpieczeństwem twórca udostępnił raport z VirusTotal, w którym widać, że główne silniki antywirusowe, takie jak Avast, Kaspersky i DrWeb oznaczają narzędzie jako bezpieczne. Program oferuje cztery opcje:

  • Max Boost: Zapewnia najlepszą możliwą wierność obrazu i znaczny wzrost wydajności. Ta opcja jest wysoce zalecana dla GeForce GTX 1060 i starszych.
  • Tryb Zrównoważony: zapewnia rozsądny balans między jakością obrazu a wydajnością. Właściciele kart GeForce GTX 1070 Ti do serii GeForce RTX 20 (Turing) powinni skorzystać z tej opcji przed wypróbowaniem ustawienia Max Boost.
  • Domyślne: Resetuje ustawienia z powrotem do domyślnej konfiguracji gry.
  • Wyłącz obliczanie asynchroniczne: Ta opcja pomaga zwiększyć wydajność jednostek GeForce GTX i nie jest zalecana dla nowszych modeli RTX firmy Nvidia.

Na karcie GeForce GTX 1070 Ti autor osiągał od 42 do 51 fps przy domyślnych ustawieniach gry. W trybie zrównoważonym liczba klatek na sekundę znacznie się poprawiła i wahała się między 54 a 71 fps. Wreszcie w trybie Max Boost znacznie wzrosła liczba klatek na sekundę od około 51 do 80 fps. W scenach dziennych liczba klatek na sekundę dochodzi nawet do 88 fps. Oczywiście wynik będzie się różnił zależnie od konfiguracji. Jeśli nie chcecie ulepszać swojego sprzętu, a narzekacie na wydajność Cybepunk 2077, to warto wypróbować  EZ Optimizer for Cyberpunk 2077 - LINK DO POBRANIA.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gdzie CD Projekt RED nie może, tam... Prosty program znacznie poprawia działanie Cyberpunk 2077

 0