GeForce Gaming Celebration. NVIDIA zaprasza na transmisję na żywo

GeForce Gaming Celebration. NVIDIA zaprasza na transmisję na żywo

NVIDIA jest teraz zajęta przygotowaniami do debiutu GeForce RTX 2080 przez co cały technologiczny świat kręci się głównie wokół tej firmy oraz zapowiedzi kolejnych długo oczekiwanych kart graficznych. Popularny producent przy okazji uruchomił na Twitchu specjalną transmisję live odmierzającą czas do najbliższego poniedziałku. Co się wówczas wydarzy? Otóż NVIDIA zaprasza wszystkich zainteresowanych na transmitowaną uroczystość GeForce Gaming Celebration, która rozpocznie się właśnie za trzy dni o godzinie 18:00 przy Schanzenstraße 36 w Kolonii. Oczywiście na konferencję zostało zaproszonych wielu branżowych dziennikarzy, jak i zwykłych fanów sprzętu, ale prowadzona transmisja pozwoli poszerzyć grono odbiorców oraz dać im szansę na zapoznanie się z nowościami od Zielonych.

NVIDIA zaprasza wszystkich na relację z GeForce Gaming Celebration, która odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 18:00 na Twitchu.

GeForce Gaming Celebration. NVIDIA zaprasza na transmisję na żywo

Jeśli wybieracie się na targi Gamescom to macie jeszcze szansę aby zapisać się na stronie i zgarnąć wejściówki na konferencję. Co zobaczymy podczas organizowanego wydarzenia? Otóż większość osób oczekuje zaprezentowania długo wyczekiwanej kolejnej generacji kart graficznych wliczając w to oczywiście GeForce RTX 2080, który według rozmaitych źródeł pod względem wydajności przyćmi najmocniejszego obecnie reprezentanta serii GeForce, czyli GTX 1080. Oczywiście w parze z wysoką mocą ma iść również cena. Tutaj powinniśmy oczekiwać najpewniej kwoty 699 dolarów, co w przeliczeniu daje jakieś 3500 złotych, aczkolwiek miejmy na uwadze, iż przy konkretnej wydajności jest to jak najbardziej słuszna kwota, zwłaszcza, że mamy do czynienia z zupełnie nowym, a nie dwuletnim produktem. 

NVIDIA ma także inny powód do dumy mianowicie — finansowy. Otóż z opublikowanego dziś raportu wynika, że osiągnęli oni fantastyczne rezultaty w drugim kwartale finansowym 2019 roku, a ogromną rolę we wspomnianym sukcesie odegrał dział odpowiedzialny za rozwiązania gamingowe. W każdym razie zamieszania na rynku kryptowalut, które miały miejsce kilka miesięcy temu nie okazały się straszne dla NVIDII zaś potencjalne polepszenie kursów Bitcoina może napędzić zapotrzebowanie zarówno na starsze, jak i nowe modele kart graficznych. Tak czy inaczej, wszelkich informacji dowiemy się już 20 sierpnia podczas zapowiedzianej konferencji, którą oczywiście polecamy oglądać wszystkim fanom nowinek technologicznych. Bezpośredni link do streama na Twitchu z polskim komentarzem znajdziecie tutaj.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GeForce Gaming Celebration. NVIDIA zaprasza na transmisję na żywo

 0