GeForce RTX 2080 Ti za słaby dla Watch Dogs Legion? Watch Dogs 2 za darmo

GeForce RTX 2080 Ti za słaby dla Watch Dogs Legion? Watch Dogs 2 za darmo

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat nadchodzącego Watch Dogs Legion, którego producentem jest Ubisoft. Nowa odsłona serii mierzy wysoko i z pewnością przyciągnie ogromne ilości graczy, choć w sieci pojawiły właśnie dość niepokojące doniesienia. Digital Foundry zyskało dostęp do wersji testowej gry i udało się ją sprawdzić na komputerze wyposażonym w topową kartę RTX 2080 Ti. Niestety, ale po włączeniu śledzenia promieni, gra nie była w stanie zapewnić 60 klatek na sekundę. Podobny problem dotyczy Cyberpunk 2077, jednak produkcja CD Projekt Red wykorzystuje zdecydowanie więcej technologii jak okluzja otoczenia, rozproszone oświetlenie i cienie.

Obecna wersja Watch Dogs Legion nie jest wstanie zapewnić stałych 60 fps przy 1080p nawet na najmocniejszych konfiguracjach z RTX 2080 Ti. Do premiery jeszcze trochę czasu, także liczymy na poprawę optymalizacji, a póki co możecie za darmo pobrać Watch Dogs 2.

 Trzeba tu jednak podkreślić, że poglądowa wersja Cyberpunk 2077 miała włączone DLSS 2.0, w przeciwieństwie do Watch Dogs Legion. DLSS 2.0 pokazało już swoją wartość, polepszając działanie wielu obecnych gier, co daje nadzieję, że ostateczna, zoptymalizowana wersja nowej odsłony Watch Dogs będzie dostępne w 4K (przeskalowane z 1080p poprzez Deep Learning Super Sampling), oferując stabilne 60 klatek na sekundę przy włączonym śledzeniu promieni. Co ciekawe, Watch Dogs Legion będzie również obsługiwać ray tracing na konsolach nowej generacji. Nie wiadomo jaki cięcia zostaną wprowadzone w grze, by zapewnić płynne działanie na konsolach. 

W oczekiwaniu na Watch Dogs Legion,  trzecią część otwartej gry hakerskiej, która wbrew oczekiwaniom zadebiutuje już 29 października, możecie zapoznać się z poprzednią odsłoną serii. Watch Dogs 2 jest dostępne bowiem za darmo i to dla wszystkich. Ubisoft obiecywało darmową kopię gry każdemu, kto będzie oglądał ich ostatnie wydarzenie online. Akcja przyciągnęła tylu chętnych, że wysiadły serwery odpowiedzialne za usługę Uplay. W związku z brakiem możliwości weryfikacji, kto wziął udział w wydarzeniu, Ubisoft oddaje Watch Dogs 2 za darmo każdemu zainteresowanemu. Wystarczy się zgłosić po odbiór pod TYM linkiem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: GeForce RTX 2080 Ti za słaby dla Watch Dogs Legion? Watch Dogs 2 za darmo

 0