GeForce RTX 3080 Cyberpunk 2077 Edition do wygrania w konkursie CD Projekt Red

GeForce RTX 3080 Cyberpunk 2077 Edition do wygrania w konkursie CD Projekt Red

Wygląda na to, że po kilku opóźnieniach i wielu latach oczekiwania, 10 grudnia w końcu będziemy mogli zagrać w Cyberpunk 2077. Ten cyberpunkowy RPG od twórców trylogii Wiedźmina, czyli polskiego studia CD Projekt Red, to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji ostatnich latach i oczekiwania względem gry są ogromne, szczególnie po tym jak Wiedźmin 3 zawiesił poprzeczkę tak wysoko, stając się wyznacznikiem jakości na kończącej się właśnie generacji konsol. Cyberpunk 2077 zadebiutuje na poprzedniej oraz nowej generacji konsol, ale oczywiście również na PC, gdzie powinien pokazać się z najlepszej strony, o ile oczywiście posiadamy odpowiednio mocny sprzęt.

CD Projekt Red rozdaje właśnie customową wersję karty graficznej GeForce RTX 3080 upiększoną motywem Cyberpunk 2077. 

Osoby, które mogą pochwalić się kartami graficznymi NVIDII z rodziny RTX (Turing i Ampere), będą mogły cieszyć się już na starcie obsługą technologii ray tracing, a deweloper potwierdził nawet, że na początku gra wspierać będzie śledzenie promieni jedynie na grafikach Zielonych (niewykluczone jednak że w przyszłości zapewni te efekty także na nowych kartach AMD). Niedawno opublikowano także wymagania sprzętowe Cyberpunk 2077 i wynika z nich, że tytuł oparty o silnik REDEngine 4 wymagać będzie naprawdę mocnego PC, o ile celujemy w wysokie rozdzielczości, jak 4K i ustawienia graficzne oraz RT. Warto więc uzbroić się w tym celu w odpowiednie podzespoły i nadarza się ku temu świetna okazja, ponieważ CD Projekt Red rozdaje właśnie customową wersję karty graficznej GeForce RTX 3080 upiększoną motywem Cyberpunk 2077. 

GeForce RTX 3080 z cyberpunkowym motywem rozdawany jest w konkursie na chińskiej platformie społecznościowej Bilibili. Co ciekawa, karta nie wydaje się specjalną limitowaną edycją od NVIDII, ale raczej modelem wykonanym przez zawodowego modera. Warto przypomnieć, że Cyberpunk 2077 już wcześniej doczekał się specjalnego modelu grafiki Zielonych, a konkretnie GeForce RTX 2080 Ti. Ten jednak został wypuszczony na długo przed premierą gry (niestety jej opóźnianie pokrzyżowało plany równoległego debiutu), a w międzyczasie doczekaliśmy się nowej generacji od NVIDII. To właśnie GeForce RTX 3080 jest rekomendowany przez twórców do rozgrywki w 4K na Ultra z włączonym ray tracingiem, więc powinien zapewnić znacznie lepsze doświadczenia niż GeForce RTX 2080 Ti. W konkursie mogą wziąć osoby z kontem Weibo (chiński portal społecznościowy), ale nie wiemy, czy obowiązują tu jakieś dodatkowe restrykcje regionalne. Zainteresowanych odsyłamy więc pod TEN adres.   

Pokaż / Dodaj komentarze do: GeForce RTX 3080 Cyberpunk 2077 Edition do wygrania w konkursie CD Projekt Red

 0