Genesis Gensiders - zostań ambasadorem marki i zgarnij -50% zniżki na nowy produkt

Genesis Gensiders - zostań ambasadorem marki i zgarnij -50% zniżki na nowy produkt

Firma Genesis oferująca akcesoria i peryferia dla graczy startuje z nowym programem o nazwie Gensiders. Projekt ma za zadanie stworzyć społeczność ambasadorów testujących nowe produkty Genesis w zamian za atrakcyjną zniżkę.

Projekt Genesis Gensiders stanowi ciekawą propozycję dla fanów marki. Do zadań zakwalifikowanych osób będzie należeć testowanie nowych lub jeszcze niewydanych produktów gamingowych, a następnie wypełnienie specjalnego formularza na profilu Gensiders. Co trzeba zrobić, by stać się częścią społeczności Gensiders? Należy zapoznać się z treścią głównej strony programu. Konieczne będzie posiadanie konta w systemie Genesis. Niezbędne będzie podanie danych kontaktowych oraz uzupełnienie głównego formularza zgłoszeniowego z pytaniami w formie ankiety.

Do zadań zakwalifikowanych osób będzie należeć testowanie nowych lub jeszcze niewydanych produktów gamingowych, a następnie wypełnienie specjalnego formularza na profilu Gensiders.

Genesis

Po prawidłowym zgłoszeniu uczestnik otrzyma potwierdzenie chęci wzięcia udziału oraz informację o trwającej weryfikacji. Zaakceptowany uczestnik otrzyma wiadomość z elektroniczną umową. Po jej zawarciu firma Genesis zapewnia kod rabatowy, z którym członek programu Gensiders zakupi dany produkt z 50% zniżką. Następnie ambasador ma dwa tygodnie na sprawdzenie produktu i wypełnienie formularza na profilu Gensiders w panelu uczestnika akcji.

Chętni mogę dodatkowo napisać własną recenzję i opublikować ją na swoim blogu czy w social mediach. Warto dodać, że dla odrzuconych kandydatów firma Genesis oferuje nagrodę pocieszenia w formie kodu rabatowego (do -15% zniżki na wybrany produkt). To powinno być mocną zachętą do wzięcia udziału w programie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Gensiders - zostań ambasadorem marki i zgarnij -50% zniżki na nowy produkt

 0