Genesis Neon 600 RGB - headset z charakterem

Genesis Neon 600 RGB - headset z charakterem

Słuchawki dla graczy Genesis Neon 600 RGB to konstrukcja, która musi być efektowna i wygodna. Do dyspozycji użytkownika oddano podświetlenie RGB, dzięki któremu może lepiej wyrazić siebie. Jego obsługa nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, zaś na jednej z muszli znajduje się przycisk, który pozwala wybrać jeden z dziewięciu kolorów iluminacji. Producent podkreśla przy tym, że nie jest to standard w przypadku headsetów ze złączami typu mini-jack. Słuchawki dla graczy Genesis Neon 600 RGB mają pałąk, który automatycznie dostosowuje się do głowy użytkownika. Podobnie jak piankowe nauszniki, jest on obszyty ekoskórą. Wyposażone w przetworniki o średnicy 50 mm powinny zapewnić czysty, szczegółowy i dobrze spozycjonowany dźwięk.

Słuchawki gamingowe Genesis Neon 600 RGB to konstrukcja, która ma być efektowna i wygodna.

Genesis Neon 600 RGB - headset z charakterem

Regulację głośności umożliwia pokrętło w jednej z muszli. Genesis Neon 600 RGB ma zintegrowany, dookólny mikrofon. Użytkownik może dostosować jego położenie do własnych preferencji, dzięki umiejscowieniu go na elastycznym ramieniu. Do łączności z PC wykorzystywane są dwa złącza audio 3,5 mm. Zasilanie jest natomiast dostarczane poprzez kabel USB. Przewody o długości 2,3 m posiadają tekstylny oplot, który ma zapewnić większą odporność na czynniki zewnętrzne. Słuchawki gamingowe Genesis Neon 600 RGB trafią do sklepów w ciągu kilku najbliższych dni. Ich cena wyniesie około 159 złotych.

Z innych propozycji słuchawek od Genesis warto wymienić model Argon 600, który jest konstrukcją wokółuszną. Pałąk oraz sporych rozmiarów muszle wykończono skórą zaś producent obiecuje, że jest ona wysokiej jakości, więc nauszniki powinny być miłe w dotyku i sprawdzić się podczas długich sesji gamingowych z kolei wewnątrz muszle skrywają przetworniki o średnicy 50 milimetrów. Genesis Argon 600 ma kabel o długości półtora metra. Jest on zabezpieczony przed uszkodzeniami tekstylnym oplotem i łączy się z dostarczonymi adapterami. Każdy z nich wydłuża przewód o kolejny metr oferując inny wtyk. Jeden ma 4- polowe złącze mini-jack 3,5 mm, drugi natomiast dwa trójpolowe mini-jacki 3,5 mm. Urządzenie kosztuje ok. 149 zł.

Specyfikacja Genesis Neon 600 RGB:

  • typ słuchawek: nagłowne, wokółuszne
  • przetworniki: dynamiczne, o średnicy 50 mm
  • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
  • impedancja: 32 Ohm
  • dynamika: 108 dB
  • mikrofon:  czułość: -48 dB / pasmo przenoszenia: 100 Hz - 20 kHz
  • interfejs: 2 x mini-jack 3,5 mm (3-polowy) / 1 x USB (zasilanie)
  • przewód: tekstylny o długości 2,3 metra

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Neon 600 RGB - headset z charakterem

 0