Gigabyte przedstawia nowe laptopy Aorus 5 vB i 7 vB z chłodzeniem Windforce

Gigabyte przedstawia nowe laptopy Aorus 5 vB i 7 vB z chłodzeniem Windforce

Gigabyte wprowadził na rynek nową serię notebooków Aorus zaprojektowanych dla często przemieszczających się profesjonalistów. Aorus 5 vB i Aorus 7 vB to mocne, lekkie, łatwe do przenoszenia, trwałe urządzenia wyposażone w nowe systemy chłodzenia Windforce. Dwaj nowi członkowie rodziny Aorus są niezwykle mobilni i wyposażono je w imponujące wyświetlacze 144Hz o przekątnej 15 i 17 cali i wysokiej wydajności układu graficzne Nvidii z serii RTX 20,oferujące takie technologie premium jak ray tracing w czasie rzeczywistym i DLSS. Panel IPS FHD oferuje nie tylko wysoką liczbę klatek na sekundę dla graczy, ale także zapewnia szeroką gamę kolorów, dostarczając wyraźne, realistyczne obrazy.

Aorus 5 vB i Aorus 7 vB to mocne, lekkie, łatwe do przenoszenia, trwałe urządzenia wyposażone w nowe systemy chłodzenia Windforce.

"Koncentrujemy się na tworzeniu wyjątkowych doznań wizualnych, jednocześnie zapewniając graczom poszukującym wydajności, wrażenia dotykowe, wciągające wizualnie i wysoce responsywne wrażenia z gry. Nie wspominając już o wartości i przystępności cenowej, jaką oferują te flagowe laptopy użytkownikom, którzy używają ich przez cały dzień pracy i w nocy podczas gry"  - mówi Steven Chen, wiceprezes Gigabyte Mobility Business Center. Jedną z wyróżniających się cech laptopów Aorus 5 VB i 7vB jest obecność 10. generacji procesorów Intela, a konkretnie  i7-10750H, który ma sześć rdzeni i  zegara boost do 5,0 GHz, dając graczom moc, do płynnego uruchamiania najnowszych tytułów AAA.

 Uzupełnieniem tego potężnego procesora jest pamięć 2933 MHz oraz dwa dyski SSD M.2 i dysk twardy do przechowywania mniej krytycznych danych. Za  łączność odpowiada wbudowany moduł Wi-Fi 6 zapewniający płynne i stabilne wrażenia z gry i pracy. Aby utrzymać ten wysokiej klasy sprzęt w niskich temperaturach, Gigabyte wyposażył laptopy Aorus 5 vB i Aorus 7 vB w nowy system chłodzenia Windforce, który jest w stanie przepchnąć ponad 150 W rozproszonegoo ciepła przez cztery ciepłowody i radiatory obejmujące zarówno CPU i GPU.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gigabyte przedstawia nowe laptopy Aorus 5 vB i 7 vB z chłodzeniem Windforce

 0