God of War: Ragnarok nie zadebiutuje w tym roku. Nowe przygody Kratosa zaliczają opóźnienie

God of War: Ragnarok nie zadebiutuje w tym roku. Nowe przygody Kratosa zaliczają opóźnienie

God of War: Ragnarok powstaje już od pewnego czasu, jednak gra nie zadebiutuje w tym roku. Premiera została przesunięta dopiero na 2022 rok, co ogłosiło studio odpowiedzialne za projekt Sony Santa Monica. Chodzi nie tylko o możliwie najlepsze dopracowanie całości, ale również zagwarantowanie dobrego samopoczucia osób pracujących nad produkcją oraz ich rodzin. Krótko mówiąc, firma chce uniknąć pracy po godzinach i zwiększonego wysiłku, czyli obecnego w branży crunchu, o który swego czasu oskarżano m.in. CD Projekt RED czy Naughty Dog. Dobrze, że autorzy nie zamierzają się przemęczać i chcą jednocześnie dostarczyć wysokojakościowy produkt. Nie znamy dokładnego momentu premiery nowego God of Wara, chociaż miejmy nadzieję, że deweloperzy nie każą nam czekać do samego końca przyszłego roku.

God of War: Ragnarok zadebiutuje w 2022 roku.

Warto wspomnieć, że PlayStation otrzyma w tym roku inny duży projekt Horizon: Forbidden West co też nie pozostało bez wpływu na podjętą decyzję. Wiemy także, iż God of War: Ragnarok nie ominie poprzedniej generacji i trafi na PS4. Widać, że Sony nie zamierza jeszcze porzucać wcześniejszej konsoli i dostarczy jej ważne gry next genowe, mowa dodatkowo m.in. o Horizon Forbidden West oraz Gran Turismo 7. Natomiast dla bacznych obserwatorów branży gier obsuwa nowych przygód Kratosa nie stanowi absolutnie żadnego zaskoczenia, ponieważ plotkowano o tym od jakiegoś czasu. God of War: Rangarok pozwoli ponownie wcielić się w rolę Kratosa, który wraz ze znanym z poprzedniej odsłony synem Atreusem weźmie udział w konflikcie nordyckich bogów i olbrzymów.

Co ciekawe God of War z 2018 roku może trafić w przyszłości na PC. Nie jest tajemnicą, że Sony otwiera się na tą platformę sprzętową i udostępnia na niej tytuły wcześniej zarezerwowane wyłącznie dla PlayStation. Ostatnio do sprzedaży trafił Days Gone, z kolei teraz zapowiedziano Uncharted 4. Są to niemłode propozycje, które pozwoliły bądź nie wygenerować marce Japończyków odpowiedni zysk. God of War ma na koncie ponad trzy lata, więc jego przeniesienie na blaszaki byłoby dla firmy opłacalnym interesem, zachęcając graczy z komputerów do zapoznania się z innymi epizodami dostępnymi wyłącznie na konsolach PlayStation.

Pokaż / Dodaj komentarze do: God of War: Ragnarok nie zadebiutuje w tym roku. Nowe przygody Kratosa zaliczają opóźnienie

 0