God of War: Ragnarok to jedna z kolejnych gier, które trafią na PC? Znamy potencjalną datę wydania

God of War: Ragnarok to jedna z kolejnych gier, które trafią na PC? Znamy potencjalną datę wydania

W ostatnim czasie zapowiedziano nowe gry, które trafią z PlayStation na komputery. Nie było wśród nich God of War: Ragnarok, który pozostaje dostępny wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Kratos może jednak powrócić na PC szybciej niż przypuszczano, choć nadal jest to odległy moment. Poznaliśmy nawet potencjalną datę debiutu.

W God of War: Ragnarok zagramy wyłącznie na PS5, aczkolwiek raczej nikt nie ma wątpliwości, że prędzej czy później Kratos wróci na PC. Według przecieków God of War: Ragnarok może być jednym z następnych w kolejce tytułów, które trafią na tę platformę sprzętową i jak podaje w serwisie X (dawniej Twitter) leaker @Silknigth, gra pojawi się na komputerach w pierwszym kwartale 2025 roku. Z jego słów wynika, iż w obecnym roku nie ma szans na taką premierę.

God of War: Ragnarok ma trafić na PC w pierwszym kwartale 2025 roku.

Choć rozczarowujące jest to, że God of War: Ragnarok nie ukaże się w tym roku na PC, to z drugiej strony Sony wyda inne produkcje dostępne wcześniej wyłącznie na PlayStation. Następną premierą będzie Horizon Forbidden West, który zadebiutuje w tym tygodniu, oraz Ghost of Tsushima, który ukaże się 16 maja.

Japońska firma stosuje politykę udostępniania na komputerach gier obecnych na PlayStation od dłuższego czasu i najwidoczniej na God of War: Ragnarok jest jeszcze za wcześnie. Chociaż spekulowano, iż producent zamierza przyspieszyć udostępnianie swoich produkcji na tej platformie sprzętowej.

Sam God of War: Ragnarok ukaże się na PC z dodatkiem Valhalla. Warto przypomnieć, że na komputerach ogramy God of War z 2018 r., który niedawno zadebiutował również w sklepie GOG i to w wersji bez zabezpieczenia antypirackiego.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: God of War: Ragnarok to jedna z kolejnych gier, które trafią na PC? Znamy potencjalną datę wydania

 0