Godfall i WoW: Shadowlands wkrótce za darmo z kartami Radeon RX 5000

Godfall i WoW: Shadowlands wkrótce za darmo z kartami Radeon RX 5000

Okazuje się, że AMD szykuje się do uruchomienia jeszcze jednej nowej promocji i nie tylko procesory firmy doczekają się nowych gier dołączanych do CPU przy zakupie. Jak donosi bowiem portal VideoCardz, Czerwoni zamierzają także wystartować z podobną akcją dla swoich kart graficznych z serii Radeon RX 5000, czyli modeli bazujących na pierwszej generacji układów Navi opartych o architekturę RDNA. Przypominamy, że zaledwie kilka dni temu wyciekła inna nadchodząca promocja AMD, w ramach której przy zakupie wybranych CPU firmy (Ryzen 9 3950X, Ryzen 9 3900XT, Ryzen 9 3900X, Ryzen 7 3800XT, Ryzen 7 3800X oraz Ryzen 7 3700X) otrzymać mamy Assassin's Creed Valhalla, które zadebiutować ma w tym roku. Ta promka wystartować ma po debiucie procesorów z serii XT, które stanowią odświeżanie modeli Ryzen 3000.

Czerwoni zamierzają także wystartować z podobną akcją dla swoich kart graficznych z serii Radeon RX 5000, czyli modeli bazujących na pierwszej generacji układów Navi.

AMD nie zamierza jednak pozostawiać z pustymi rękami fanów, którzy zakupią ich karty graficzne, dlatego szykuje kolejną wersję promocji Raise The Game, w ramach której przy zakupie Radeona RX 5000 otrzymamy dwie nowe gry: Godfall i World of Warcraft: Shadowlands. Warto podkreślić, że promocja obowiązuje z każdą kartą z rodziny Radeon RX 5000, ale przy zakupie kart graficznych Radeon RX 5700 XT, Radeon RX 5700 czy Radeon RX 5600 XT otrzymamy obie gry za darmo, a decydując się na najsłabszy model Radeon RX 5500 XT dostaniemy tylko Godfall. Tradycyjnie też, akcja ma ograniczony charakter czasowy i by otrzymać wspomniane tytuły należy dokonać zakupu w sklepie, który do niej przystąpił.

Jeśli zaś chodzi o same gry, to Godfall będzie dostępne tylko dla PS5 i PC w sklepie Epic Games Store. Premiera tego tytułu planowana jest na koniec roku (zapewne w okolicach debiutu next-genów) i jest to produkcja opracowana przez Counterplay Games i wydana przez Gearbox Publishing. Godfall określany jest przez twórców jako looter-slasher i będzie mocno koncentrować się na walce wręcz za pomocą broni białej i zdobywaniu nowego ekwipunku. W grę można będzie grać samemu, ale również z trzema kompanami, którzy będą mogli dołączać do nas w locie. World of Warcraft: Shadowlands raczej nie trzeba przedstawiać zainteresowanym, ponieważ jest to ósme duże rozszerzenie do najpopularniejszego MMO na rynku, czyli World of Warcraft. Promocja wystartować ma w przyszłym tygodniu i zachęcić do zakupu kart z pierwszej generacji Navi przed pojawieniem się ich następców, których spodziewamy się na jesieni.      

Pokaż / Dodaj komentarze do: Godfall i WoW: Shadowlands wkrótce za darmo z kartami Radeon RX 5000

 0