Google wciąż przestaje działać - awaria Google na skalę światową: Jak naprawić błąd?

Google wciąż przestaje działać - awaria Google na skalę światową: Jak naprawić błąd?

Google wciąż przestaje działać - taki komunikat otrzymuje coraz większa ilość ludzi na całym świecie. Wydaje się, że jest to zakrojona na szeroką skalę awaria Google lub błąd aktualizacyjny. Czy trzeba się czegoś obawiać? Błąd ten skutecznie blokuje możliwość użytkowania telefonu - na przykład Xiaomi, bo co chwilę wyskakujące okno, zdecydowanie przeszkadza. Na pozbycie się problemu mamy dla Was dwa sposoby. Jednym jest odinstalowanie aplikacji Google z panelu zarządzania aplikacjami w telefonie lub aktualizacja oprogramowania. Wejdź w panel Google Play, wpisz w pasku wyszukiwania Google i zaktualizuj omawianą aplikację. Wyskakujące okno powinno po chwili zniknąć. Na szczęście błąd dotyczy tylko i wyłącznie aplikacji Google, a nie Google Play, Google Maps czy innych. Stosowna łatka została wydana dziś rano i według ludzi w serwisie Reddit, eliminuje denerwujący błąd - w moim przypadku również podziałało.

Aplikacja Google powoduje problemy ze stabilnością. Awaria Google na skalę światową uniemożliwia korzystanie z telefonu.

Błąd występuje na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Android. Niezależnie od tego czy jest to Xiaomi, Samung, Huawei, LG, Sony czy Google Pixel – jeżeli masz starszą wersję aplikacji Google, natychmiast ją zaktualizuj. Restartowanie telefonu może nie pomóc, choć kilka osób raportuje, że ten sposób rozwiązał ich problemy z wyskakującym oknem. Nawet czyszczenie pamięci aplikacji wydaje się problem rozwiązywać.  Winną zdaje się być ostatnia zbiorcza aktualizacja 12.23.16.23arm64 i 12.22.8.23 aplikacji Google. Poniżej prezentujemy zdjęcia, które krok po kroku poprowadzą Cię przez aktualizację.

Google wkrótce pozwoli nam wybierać spośród większej liczby wyszukiwarek na Androidzie

Google wciąż przestaje działać - jak naprawić błąd?

  • Wejdź do aplikacji Google Play
  • Wpisz w pasku wyszukiwania Google
  • Wybierz z listy główną aplikację Google
  • Naciśnij Aktualizuj

Pokaż / Dodaj komentarze do: Google wciąż przestaje działać - awaria Google na skalę światową: Jak naprawić błąd?

 0