Gracze Apex Legends nie odblokują Przepustki Bojowej za walutę w grze. EA krytykowane przez graczy

Gracze Apex Legends nie odblokują Przepustki Bojowej za walutę w grze. EA krytykowane przez graczy

Electronic Arts zmienia podejście w odblokowywaniu Przepustki Bojowej w Apex Legends, dzieląc ją na dwie części, a także uniemożliwiając jej zdobycie z wykorzystaniem waluty w grze. Dotychczas były dwie drogi, jak tego dokonać, zaś battle royale nagradzał aktywnych graczy. Teraz darmowy sposób znika i zostaje jedynie płatna opcja.

Przepustkę Bojową w Apex Legends można odblokować aktywnie grając i zdobywają odpowiednią liczbę wirtualnej waluty lub kupując za prawdziwe pieniądze. Pierwsza metoda była dobra, ponieważ zachęcała graczy do grania i zapewniała aktywność w grze. Drugi sposób jest odpowiedni dla kogoś, kto po prostu woli zapłacić. Tu warto pamiętać, że nawet płacąc nie dostajemy dostępu do wszystkich przedmiotów od razu i je też należy odblokować.

Przepustki Bojowej w Apex Legends nie odblokujemy już za walutę w grze. Decyzja spotkała się z negatywną reakcją graczy.

Respawn zdecydowało jednak, by usunąć możliwość odblokowywania Przepustki Bojowej w Apex Legends za pomocą wirtualnej waluty. Począwszy od sezonu 22 dostępne będą dwa karnety bojowe o wartości ok. 10 dolarów zamiast jednego. Jak podało EA - "tej decyzji nie podjęło łatwo".

Każda przepustka zostanie wyceniona na 9,99 dolara i będzie obejmować 60 poziomów. W poście na blogu szczegółowo opisującym zmiany Electronic Arts stwierdziło, iż zmiana skróci czas potrzebny na odblokowanie przedmiotów.

"Widzieliśmy liczby i wiemy, że dla naszej globalnej społeczności graczy wszystko musi być bardziej przystępne i realistyczne. Każda z tych zmian pozwala nam uczynić Przepustkę Bojową bardziej dostępną i wartościową dla Twojego czasu i pieniędzy. Nagroda powinna zawsze być warta czasu, który zdecydujesz się spędzić na Rubieżach, i teraz tak jest".

Takich argumentów nie akceptują gracze, którzy są wściekli na decyzję EA. Wielu sugeruje, że to po prostu cyniczna próba oszukania konsumentów w obliczu malejących przychodów Apex Legends, który jest oferowany za darmo z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gracze Apex Legends nie odblokują Przepustki Bojowej za walutę w grze. EA krytykowane przez graczy

 0