GTA 6 wchodzi w ostatnią fazę produkcji. Rockstar działa na pełnych obrotach

GTA 6 wchodzi w ostatnią fazę produkcji. Rockstar działa na pełnych obrotach

Do premiery Grand Theft Auto 6 zostało sporo czasu, tymczasem gra wchodzi w końcową fazę produkcji. Pracownicy Rockstar Games dostali polecenie, by przez 5 dni w tygodniu działali bezpośrednio z siedziby studia. Ma to zapewnić odpowiedni poziom produktywności.

Najwyraźniej GTA 6 wchodzi w ostatnią, decydującą fazę produkcji, na co wskazują ruchy Rockstar Games, którego szefostwo poleciło deweloperom pracować przez 5 dni w tygodniu z firmy. Ma to zapewnić jak najwyższy poziom produktywności i bezpieczeństwa przed zbliżającą się premierą gry – która nadal jest zaplanowana na rok 2025. Takie działanie powinno sprawić, iż wydanie Grand Theft Auto 6 nie zostanie opóźnione albo przynajmniej w znacznym stopniu zmniejszyć takie ryzyko.

GTA 6 ma wejść w ostatnią fazę produkcji, co oznacza, że premiera nie powinna być zagrożona.

Warto wspomnieć, że od lat firmy stawiają na pracę zdalną i Rockstar Games nie stanowi tutaj wyjątku. Większość korporacji po pandemii COVID-19 pozostała przy modelu hybrydowym, na który zdecydował się Rockstar – ale teraz pracownicy będą musieli wrócić do biura.

W oświadczeniu dla Bloomberga Jenn Kolbe, szefowa wydawnictwa Rockstar, napisała: "Dokonanie tych zmian stawia nas teraz w najlepszej pozycji, aby dostarczyć kolejne Grand Theft Auto na poziomie jakości i dopracowania, jakiego wymaga, wraz z planem wydawniczym odpowiadającym skali i ambicjom gry".

Nie jest tajemnicą, że twórcy robią co mogą, by dostarczyć najambitniejszy produkt w historii studia. Takim projektem ma być właśnie Grand Theft Auto 6, które już na pierwszym zwiastunie wygląda bardzo dobrze.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GTA 6 wchodzi w ostatnią fazę produkcji. Rockstar działa na pełnych obrotach

 0