GTA 6 wyciekło? Do sieci trafił rzekomy gameplay z gry

GTA 6 wyciekło? Do sieci trafił rzekomy gameplay z gry

Wielu graczy czeka na oficjalną zapowiedź Grand Theft Auto 6, jednak Rockstar Games milczy i w zasadzie nie uraczył nas żadnymi konkretami poza informacją, że pracuje nad nowym GTA. Zawsze można liczyć na internautów, którzy udostępniają kolejne wzmianki o grze a teraz mamy do czynienia z największym wyciekiem związanym z GTA 6. Do sieci trafiły bowiem grafiki i wideo z nieujawnionej produkcji.

Grand Theft Auto 6 rozpala zmysły wielu fanów gier. Chociaż Rockstar Games nie zdradził konkretów dotyczących projektu to wyręczyli go internauci. W sieci możemy znaleźć zrzuty ekranu oraz materiały wideo rzekomo pochodzące z wczesnej wersji GTA 6. Widzimy m.in. postać przemierzającą nocny klub (zapewne w Vice City) żeńską i męską, co potwierdzałoby niejako spekulacje, iż kobieta po raz pierwszy w historii serii będzie główną bohaterką. Całość przypomina Grand Theft Auto 5, a otoczenie oraz postacie są niedorobione, lecz pamiętajmy, że to dość wczesny build więc finalnie wszystko będzie wyglądać dużo lepiej.

Do sieci wyciekły materiały rzekomo pochodzące z wczesnej wersji GTA 6.

Bardziej przekonujący jest film z rozmowy przy basenie między graczem i parą wspólników. Widzimy też scenę napadu. Nie brakuje rozmaitych błędów związanych z otoczeniem czy samymi postaciami. Jest tu sporo rzeczy pozwalających sądzić, że nie mamy do czynienia z podróbką a faktycznym materiałem, za którego powstanie odpowiada Rockstar Games. Treść, która wyciekła z GTA 6 znajdziemy na forum Reset Era, składa się ona z ok. 80 materiałów (zdjęć oraz filmów). Warto wspomnieć, że publikowane materiały znikają w szybkim tempie, co pewnie wynika z działań wydawcy i naruszeń praw autorskich. To tylko dolewa oliwy do ognia.

GTA 6

Mimo wszystko radzimy podchodzić do tego ogromnego wycieku z dystansem, bo zawsze może to być fake. GTA 6 podobno powstaje od 2014 roku i pierwotnie nosiło kryptonim "Project Americas". Te pliki, które mają w nazwie słowo "Americas" i w niektórych przypadkach powstały na zestawie deweloperskim PlayStation 4 mogą mieć kilka lat i nie przedstawiać obecnej wizji twórców. Ciężko ocenić kiedy Grand Theft Auto 6 zadebiutuje, ale pewnie stanie się to nie wcześniej niż w 2025 roku. W wydanie PC zagramy jeszcze później, chyba, że Rockstar zmieni zdanie i udostępni wszystkie wersje naraz.

Do sprawy odniósł się dziennikarz Jason Schreier, który powołując się na źródła w Rockstar Games potwierdził prawdziwość udostępnionych materiałów z GTA 6 i dodał, że obecny wyciek to koszmar dla Rockstara oraz jeden z największych wycieków w historii gier. Gameplay pochodzi z wczesnej wersji gry.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GTA 6 wyciekło? Do sieci trafił rzekomy gameplay z gry

 0