GTA The Trilogy The Definitive Edition może trafić na Steam i Epic Games Store

GTA The Trilogy The Definitive Edition może trafić na Steam i Epic Games Store

GTA The Trilogy The Definitive Edition dostępne jest jedynie w sklepie Rockstar Games w związku z tym ciężko oczekiwać jakiś konkretnych promocji, mimo iż kolekcja ma ponad rok na karku. Istnieje jednak szansa, że odświeżona trylogia kultowej serii trafi na popularne platformy z grami cyfrowymi.

GTA The Trilogy The Definitive Edition nie mógł zaliczyć premiery do udanych. Ze względu na ogrom błędów i innych niedoróbek, której części nie wyeliminowano do dziś, odświeżona trylogia kultowej serii zebrała sporo negatywnych ocen. Krytyce graczy i recenzentów ciężko się dziwić, bo GTA 3, GTA: Vice City oraz GTA: San Andreas zasługiwały na lepsze potraktowanie, a nie podbicia tekstur do wyższej rozdzielczości czy zaimplementowania kilku poprawek. Błędy jednak pogrzebały na dobre opinie o tym pakiecie, którego nie znajdziemy na Steam czy Epic Games Store.

GTA The Trilogy The Definitive Edition może trafić na Steam i Epic Games Store, na co wskazuje informacja dostrzeżona w launcherze Rockstar Games.

Ciężko więc oczekiwać, by Rockstar Games nawet rok po debiucie GTA The Trilogy The Definitive Edition obniżył wartość pakietu do sensowego poziomu. Istnieje jednak szansa, iż trylogia trafi na Steam oraz Epic Games Store, czyli platformy, które często organizują różne promocje, ponadto klucze aktywacyjne gier znajdziemy w różnych sklepach internetowych. Nadzieję na taki obrót spraw dała wzmianka dostrzeżona w kodzie źródłowym launchera Rockstar Games nawiązująca do istnienia wersji GTA The Trilogy The Definitive dedykowanej platformom Valve i EPGS.

Nie wiemy, kiedy pakiet pojawiłby się na Steam i Epic Games Store, wskazuje się jednak wydanie takiej wersji wraz z kolejną dużą aktualizacją do trylogii. Z drugiej strony niewykluczone, iż ów moment nastąpi podczas wydarzenia The Game Awards, które będzie miało miejsce już za dwa dni. Udostępnienie GTA The Trilogy The Definitive to dobry krok dla wydawcy, bo zwłaszcza Steam gromadzi ogromną bazę użytkowników, która czeka, by kupić kolekcję właśnie na tej platformie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GTA The Trilogy The Definitive Edition może trafić na Steam i Epic Games Store

 0